Vidis da umijes i fino kulturno pitati sta te interesuje.
Imas vjerovatno blokadu jer kad je neko uporan pa nece da promijeni nepristojni avatar onda dobija nagradu kao ti da ne moze imati djaolji.
Prosli post uopste nije bio nekulturan, niti je avatar bio nekulturan, nego 'aj :O
Moze li da mi se makne ta blokada na djaolji, eo sam 2 mjeseca bez avatara.
Bookmarks