ne znam o chemu prichash...new game+ postoji jer sam je zavrshio sinoc....igra je 3 put teza od 1ce i to na normal tezinu,mada ja iskreno nisam puno eksperimentisao sa oruzjem,drzao sam se stare dobre masinke...harcore mod je mudo....imash 3 save-a za 15 chaptera koliko ih ima,i treba da predjesh igru sa malo do nimalo municije i health packova...

shto se tiche strecanja...Iskustvo igrati je u 3 popodne i 10 uveche su dva svijeta,igranje sa slushalicama i igranje sa zvucnicima takodje veze sa vezom nema...

svidjelo mi se shto po prvi put u nekoj pucachini glavni akter nije mentalno onesposobljen za bilo kakav dijalog i radi shto god mu se kaze bez ikakvog komentara...sve shto je valjalo su iskoristili,kretanje je puno ljepshe i fluidnije,grafika je prelijepa,creepovi prebolesni(bebe koje hodaju sa izvrnutom glavom i eksplodiraju kad pridjete blizu imaju prilichno bolestan zvuk kad ste blizu njih)