Originally Posted by GigiBoy Rezanje uradis sam, kuci, lako je ne brini . U proslom postu sam ti dao link do sajta gdje ti je sve objasnjeno kako i koliko da rezes. Pored 10 tutorijala, ja sam unistio dvije kartice...
Originally Posted by Nk-001 Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ? Kupujem Nokiu e52 ?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks