Quote Originally Posted by sky View Post
Ako je tako kako ti kazes, Telekom nece investirat (kao firma mora gledat na profit) u optiku jer ima apsolutno dominantnu poziciju u pristupnim mrezama tako da nema potrebe da pravi sam sebi konkurenciju i ulazi u ogromne investicije.
Drzava nece, jer kazes da ne treba.
I tako ce gradjani Crne Gore ostat na "zakoceni" u mjesto. I ko tu najvise gubi... gradjani i drzava. Sigurno ne Telekom.
Nadam se da si razumio potrebu da drzava investira u infrastrukturu.
Tu potrebu niko sa iole razuma ne može da razumije.

Ja se nadam da si razumio potrebu da agencija nešto uradi u svom dugogodišnjem poslovanju koje karakteriše ugođavanje cijena telekomu i basnoslovne zarade.