uprawo sam odradio swe na mom 3g-u...i mogu da se pohwalim jer swe funkcionise fenomenalno...owaj 4.2.1 je dosad najstabilniji..


a sto se tice update iOS ubuduce... cekacemo muscle nerda ili sherifa ( sigurno ce smisliti nesto )