Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
ne baksuziraj, Maddog.

koliko bi dugo paradirali u Podgorici, šta misliš?
Ja im dajem minut i 20 sekundi.
Ja ne podrzhavam gay populaciju, smatram to shtetnim, i prvi sam protiv promovisanja toga.

ALI, ovi koji bi da uzimaju zakon u svoje ruke, koji razbijaju grad,bez ikakvog povoda, koji samo trazhe izgovor da ugrozhavaju zhivote gradjana, pa se jednom to radi zbog Kosova, drugi put zbog gay parade, treci put jer je Partizan/Buducnost izgubio,i tako dalje, njih bih se rijeshio u stilu Sloba Milosevica, ili kineza na Trgu Tjenanmen. TENKOVIMA.