Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
Odakle ti info za bioskop u gintasu? To je valjda bila samo carsijska prica, zvanicno je najavljena kuglana ,a bioskop nije niko pominjao...
Bas sam danas trazio na internetu, i najavljivali su ga u novembru zajedno sa ostalim sadrzajima u okviru druge faze. A evo i na zvanicnoj stranci ga isto pominju.

http://www.mallofmontenegro.com/cg/the_project.php