Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
kad bude imaginarium of doctor parnassus predlazhem da umjesto toga odete u neku kafanu i popijete koje pivo umjesto para koje biste dali za kartu
Niposto! Fenomenalan film, za bioskop i nidje drugo!

Avatar u bioskop koji nije opremljen za 3D ne zvuci obecavajuce... Koliko sam shvatio, sve je ulozeno u 3D ekspirijens - normalna projekcija ne nudi sve sto je Cameron imao na umu.