
Originally Posted by
BLASTER
ja sa drugom gledao ovaj film sa dzim kerijem,i grupa momcica i curica njih jedno desetak...citavo vrijeme pricaju i uznemiravaju narod okolo,jedan momak sa curom ih je opomenuo a oni opet nastavili...momak sa curom izasao jer nije mogao vise,zatim dolazili da ih opomenu opet i oni opet nastavili...katastrofa od nekulture...pa dje se podizu ta djeca ???
Nije mi jasno sto nisu poizbachali ta go*na no izgleda da ih boli tuki. :?
I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.
Bookmarks