realno sudjenje u jugovu korist,u prvom poluvremenu bas ocigledno u drugom ne tako.ali sramota da se partizanu ovako sudi u beogradu.
a komentator se pogubio potpuno.

partizanu ce biti tesko u revansu mada ima sasvim ok rezultat.ali bice tesko,jug je dosta jak,plus domaci teren,i na to sve ako dodas dovoljno je da bude domacinsko sudjenje(da ne bude ni za promil vise od toga) bice jako,jako tesko.ali nadam se prolasku partizana.

primorac i jadran sam odgledao od kraja 3cet,i zasluzeno neresen rezultat,jadran je u velikoj prednosti.i nadam se da ce iskoristiti domaci teren

mladost ocigledno ce jako tesko proci olimpijakos.tako da tek onda moze da se ocekuje navlacenje na jugovu stranu,da se ne bi desilo da hrvatska nema predstavnika na f4.a mladost cini mi se tesko moze to da bude,posebno sto im treba +4,ali ipak sve je moguce...