Originally Posted by kefalo ja se spremam za sledeci cetvrtak (22. januar) bice ludiiloo repertoar 8) to kao neki teaser, pa ne smije da se otkrije sta ce biti? A cekam odgovor na moj PM ima evo 2 mjeseca
(nečitko)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks