Quote Originally Posted by kefalo View Post
ja se spremam za sledeci cetvrtak (22. januar) bice ludiiloo repertoar 8)
to kao neki teaser, pa ne smije da se otkrije sta ce biti?

A cekam odgovor na moj PM ima evo 2 mjeseca