ja pođoh prvi put večeras....ne znam, nemam apsolutno nikakvih zamjerki...bio sam u sali 1, slika je perfektna, zvuk više nego ok, sjedišta udobna, publika pristojna...osjećao sam se kao da nisam u cg...ne kapiram ljude koji nisu zadovoljni slikom i zvukom, opet kažem, ne znam, možda im se potrefilo tako, il je riječ o nekoj drugoj sali, al ja sam večeras baš uživao....bez obzira što je film bio klasično američko smeće, riječ je o The Day The Earth Stood Still...







Reply With Quote
Bookmarks