Page 596 of 721 FirstFirst ... 96496546586592593594595596597598599600606646696 ... LastLast
Results 14,876 to 14,900 of 18009

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #14876
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,194
    Thanks Thanks Given 
    2,071
    Thanks Thanks Received 
    909
    Thanked in
    480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja idem 1. Januara. Koliko vidim ovo nije u funkciji jos.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Mozda nije svudje. Cisto obratite pqznju da vas nedje ne iznenade s ovim.

    Evo sa sajta, krece od 01.01.



    Inace je slaba informisanost o ovome kod nas, najsmesnije je sto sam zvao i Madjarsku ambasadu kad je pocela sva ova prica oko viza, ni oni pojma nisu imali o ovome

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Last edited by Shadow'91; 23-12-22 at 11:52.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  2. #14877
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    veli visa-free travellers to obtain travel authorisation, nije viza no se pas pos*o

    btw ovdje kažu da je odloženo

    https://www.zivinice-carsija.com/eu-...granicama-bih/
    Last edited by NSX; 23-12-22 at 12:09.
    She is only here to annoy herself!

  3. #14878
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    8,026
    Thanks Thanks Received 
    1,422
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Granicni policajac na Debeli Brijeg mi je prije 10 dana reko da ocekujemo tek poslje sezone. Tako da vrlo moguce da ce trebati krajem sljedece godine.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  4. #14879
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Važi 3 godine i plaća se jednom 7 eur, mislila sam svaki prelaz 7 eur, reko ugasili smo ga
    Mislim da neće početi prije kraja 2023.god

  5. #14880
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,688
    Thanks Thanks Given 
    1,229
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/zabava/muzika...ozi-45-hiljada

    Sve i nekako ali Konstrakta 30 000 eura...

  6. #14881
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,714
    Thanks Thanks Given 
    2,873
    Thanks Thanks Received 
    1,090
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Evo naseg putnika na NG.RS sa ljepotama Islanda

    https://nationalgeographic.rs/putova...&utm_medium=ac

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  7. The Following 4 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  8. #14882
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,034
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,908
    Thanked in
    4,300 Posts

    Default

    Svaka njemu cast, ali glavu dajem da su mu putopis editovali.
    emisija su mu da ih gledas na mute.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. The Following 6 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  10. #14883
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,934
    Thanks Thanks Given 
    8,678
    Thanks Thanks Received 
    3,840
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Svaka njemu cast, ali glavu dajem da su mu putopis editovali.
    emisija su mu da ih gledas na mute.
    Nije elokventan,niti shkolovan za ovo,ali...auto plac je imao,jednu bubu sredio kao iz fabrike,zelja mu je tada bila da ode u Rio na karneval...i od tada poche ova njegova nova profesija,obidje on chitav svijet,i svaka mu chast svakako.
    ...

  11. #14884
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,647
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,811 Posts

    Default

    Inace sam sve snima kao sto i putuje. Pa ne moze ni previse opreme da nosi.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #14885
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,034
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,908
    Thanked in
    4,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nije elokventan,niti shkolovan za ovo,ali...auto plac je imao,jednu bubu sredio kao iz fabrike,zelja mu je tada bila da ode u Rio na karneval...i od tada poche ova njegova nova profesija,obidje on chitav svijet,i svaka mu chast svakako.
    svaka cast njemu sto putuje, ali se na javnom servisu emituje njegova emisija koja nikakvu vrijednost nema.
    sem licnu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #14886
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,934
    Thanks Thanks Given 
    8,678
    Thanks Thanks Received 
    3,840
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Odlichan potez bi mu bio da angazuje naratora,isto kao i shto ovaj tekst na tom linku sigurno nije on pisao.

    Dosta ga ljudi hvale,bio je chesto gost,tako da...a mi bi sve kako mi zamishljamo da treba,ne moze jbg.
    ...

  14. #14887
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Meni je on sjajan, jer je pravi putopisac. Praštam mu nemanje elokvencije.

  15. The Following 4 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  16. #14888
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    2,975
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Svaka njemu cast, ali glavu dajem da su mu putopis editovali.
    emisija su mu da ih gledas na mute.
    Simpatican je ali neobrazovan, mali fond rijeci… Mislim ne vrednuje ga to kao covjeka ali kao neko ko treba gledaocima da priblizi daleke destinacije nije bas “najsjajnija zvijezda na nebu”.


    Sent आत्मनः
    γνῶθι σαὐτόν


  17. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  18. #14889
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,034
    Thanks Thanks Given 
    4,954
    Thanks Thanks Received 
    8,908
    Thanked in
    4,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Simpatican je ali neobrazovan, mali fond rijeci… Mislim ne vrednuje ga to kao covjeka ali kao neko ko treba gledaocima da priblizi daleke destinacije nije bas “najsjajnija zvijezda na nebu”.


    Sent आत्मनः
    Bio je the best of, cini mi se juce, sa mjestaninom sela sa kojim se sprda na nasem jeziku. i sve to ode u etar.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #14890
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    2,975
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default Turizam - što se to dešava!?

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Bio je the best of, cini mi se juce, sa mjestaninom sela sa kojim se sprda na nasem jeziku. i sve to ode u etar.
    A nas narod ne voli kad se nekom sprda… Gledao sam malo pa makoh ali mislim da pogadja žicu 90% gledalaca. I to je ok, spoj tog njegovog “humora”, jednostavnosti i dalekih destinacija ima nekog šarma, a za nas sto stalno nesto zakeramo ostaje Arte, ZDF…


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 15-01-23 at 21:46.
    γνῶθι σαὐτόν


  20. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  21. #14891
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,609
    Thanks Thanks Given 
    6,172
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Sead Sadiković vam je faca a ono skolovana dalabu.....
    Putopis su mu sirovi ,drugaciji,vidi se glibez i tuga tih egzoticnih zemalja nista nije nasminkano nisu previse birani kadrovi to je ono sto njega izdvaja od gomile copinpaste narucenih turistickih putopisa, kome se ne svidja nek gleda kontiki a njemu iako kazete male fond rijeci ima surovo opisuje ipak sve opise kako treba sa tih njegovih par rijeci

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  23. #14892
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kolašin je ljepši od Davosa,a po kvalitetu će ubrzo prestići Jahorinu i Kopaonik.

  24. #14893
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,996
    Thanks Thanks Given 
    4,277
    Thanks Thanks Received 
    8,261
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    https://www.rtvbudva.me/vijesti/gran...h-metara/41270

    Vidjeh da ovo cudo napreduje... 4-5 spratova izaslo iz zemlje...
    Gromada od hotela, pakleno izgleda...

    U rafailovice jos imaju 2-3 hotela 5* po 10+ spratova... Sunraf, Katamarw i ovaj Grand sad...

    Kakav ce krkljanac u rafailovice da bude za godinu-dvije kad se to sve zavrsi...
    500+ soba, 1700+ gostiju i zaposlenih... Na onako malo prostora...
    I jos kad krenu da zagrade dio ionako male plaze za goste hotela...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. #14894
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,190
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Mislim da svaki od ovih hotela ima preko 60% kapaciteta za prodaju,znači u najboljem slučaju kondo hoteli. Ako svaki bude imao restorane kapaciteta koliko imaju stanova-apartmana,neka im je bog upomoć sa radnom snagom. Poređenja radi hotel fontana iza hotela budva ima čini mi se 3 sprata hotela a ostalo stanovi. Kad bi svi stanari i gosti došli na doručak pitanje je bi li 1/4 uspjela da sjedne. Bio sam tamo prije 3 godine ne znam da se nije šta promijenilo.
    Hotel katamaran je u funkciji samo ljeti dok se taj do njega što se gradi ne završi,i znam da su se kao novi hotel mučili sa osobljem,a tek ovi...

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  26. #14895
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    "Na “pjeni od mora” planiraju da grade investitori – Nivel – stovarište Đurović i Juri Tjumentsev, preko dvije posebne firme, pišu Vijesti."

    imam jak osjećaj da će tu neko nekoga nešto da zaebe
    She is only here to annoy herself!

  27. #14896
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,158
    Thanks Thanks Given 
    2,541
    Thanks Thanks Received 
    524
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Dobih informaciju da su od 1.marta svi hoteli kompanije Carine (Delfin i Park u Bijeloj i Kumbor u Kumboru) popunjeni do poslednjeg mjesta, da je 90% gostiju iz Njemačke, Francuske i Velike Britanije. Skoro 90% zaposlenih su iz Crne Gore. Ljepo je to čuti.

  28. #14897
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,996
    Thanks Thanks Given 
    4,277
    Thanks Thanks Received 
    8,261
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ako prodajes za 20e krevet i obrok za 5e...

    Ko ima preko 75% popunjenost, znaci da prodaje jeftino...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  29. #14898
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,158
    Thanks Thanks Given 
    2,541
    Thanks Thanks Received 
    524
    Thanked in
    250 Posts

    Default

    Znam da je oooosjetno skuplje (pretpostavljam najmanje x2), ali me je bilo sramota da tražim tačnu brojku. i što je najbolje, čini se da će hoteli biti puni do kraja godine i, naravno, ne po predsezonskoj cijeni.

  30. #14899
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,156
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,233
    Thanked in
    2,902 Posts

    Default

    Par hotela sa kojima sarađujem kažu da im je buking za sezonu fenomenalan (u poređenju sa predhodnim godinama).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. #14900
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,597
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,197 Posts

    Default

    Poranili su ove godine:
    "TURIZAM NAM SE SVEO NA SOCIJALU!" Omiljena letnja destinacija Srba propada, a cene rastu - "Radnici odlaze u Hrvatsku"

    https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1764443...-30-odsto.html


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 596 of 721 FirstFirst ... 96496546586592593594595596597598599600606646696 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •