Page 56 of 127 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 3153

Thread: Parlamentarni izbori - 11. jun 2023.

  1. #1376
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Kakvo je ovo naše parče planete...izgleda da ima nešto u vazduhu što opasno mozak muti....slušam i ne vjerujem, veli, mičite Mila lopovčinu, bruka nas u svijetu svojim mafjaskim poduhvatima, bogacenjem sramnim, krađom, lažima, a onda posle Mila veli, a dobro, možda je on mutan, ,možda je sklon lažima, tijelo mu govori da lažinja, pa bo'me i dokaza ima, nije da nema, čak je možda sklon i da malo očopli od državnijeh resursa, vele da je odradio strasne poslove za ovo kratko vrijeme, ali zanemari, pusti- Dajmo čovjeku priliku....Za što, rođače, da mu daš priliku?????

    Jos su mi smijesniji Milovi kriticari da ne kažem mrzitelji (iako je ispravnije za ovu kategoriju tako reći) koji vele da je Vučić strasan drzavnik i cude se sto se protestuje po BG-u...sto se 'no veli "š'o je zglavom rođo???"
    Vama je politika mozak pomutila! I posle Mila-Milo...doktor, profesor za ove mutljavine! Jeste, ja sam za DPS ali ne za lopovluk, nego za ono nešto što je NEKAD bila programska politika, ili možda bolje reći što je TREBALO da bude program i ciljevi jedne partije. Nikad nijesam bila član ali sam bila simpatizer i jedan od onih glupih sigurnih glasača koji nikad nije od DPS-a dobio čak ni onaj sendvič koji pominjete...a sendviče su dobijali upravo ovi koji su sad najglasniji glasnogovornici (po drustvenim mrezama) protiv DPS-a, koji su za korist i guze spremni dati...pa se cudimo sto milo lopov ne valja a spajke lopov je sjajna prilika?! Samo jako!

    Ja ne glasam DPS vec treci izborni proces, ja, dps-ovka,bas zbog onoga čemu smo svi bili svjedoci...i sad velite da zažmurim, da dam šansu?
    E pa netje da može! "Spuštavah se ja na vaše uže..." Abazovića sam zaokružila 2020. slušajući vas i pokajala sa poslije nekoliko sati kad sam vidjela scene po crnoj nam Gori...

    Ja svoj glas nikad više neću prosuti glasajući za bilo koga ko je na bilo koji način sumnjive proslosti, kao ni za nacionalistu bilo kojeg profila....ako nemamo takvog, molim lijepo!
    Nadam se, biće još izbora na kojima ću ja biti dio izbornoga procesa....mada, sto znam, primih 4 vakcine, trebalo je odavno da sam na jednu glavicu u moje selo...
    Tačno su nam onakvi političari kakve zaslužujemo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  3. #1377
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,458
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Manja izlaznost u korist ES i cenzusara?
    Pa ne baš.

    Manja izlaznost odgovara partijama koje imaju sigurne glasove, a to su npr dps, demokrate, dnp/nsd, bs itd.
    Takodje odgovara cenzus partijama naravno.

    Es rekao bih ne odgovara toliko jer njihovi su neoprdijeljeni i apstinenti, naravno pored preletača.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #1378
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Manja izlaznost u korist ES i cenzusara?
    što se mene tiče, taman neka osane na tih 22%
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #1379
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,274
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Ja sam za DPS ali ne za lopovluk, nego za ono sto je NEKAD bila programska politika. Rece zvoncica i ostade ziva.

    Cudan nacin da se opravdas sto ces opet DPS glasati.

  6. The Following 5 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  7. #1380
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Manja izlaznost u korist ES i cenzusara?
    Свима сем ЕС. Они и не знају ко их гласа.

  8. #1381
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,859
    Thanks Thanks Given 
    1,669
    Thanks Thanks Received 
    2,071
    Thanked in
    857 Posts

    Default Parlamentarni izbori - 11. jun 2023.

    Mala izlaznost nije samo znak “nemam za koga da glasam” vec prvi put nema drame-spanske serije “miči Mila” ili “nedajmo DFu da zajase”. Prvi put imamo neinteresantnu situaciju i to je dobro. Vidjece se jasnije broj glasaca zainteresovanih za buducnost, a ne za dnevnu politiku. Nije izbor neki. Bitno je da svi dobiju priliku da budu u Vladi jwr tako je teze manipulisati drzavnim aparatom. Vidljiviji su. Volio bih i da Perić i SDP predju cenzus. Za mene nije mala izlasnost tako los znak jos samo da biraci prepoznaju kod sebe ovo “nemam za koga da glasam” kao nesto normalno i da biraju sparm svojih ocekivanja buducnosti svoje djece.


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 11-06-23 at 11:44.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  10. #1382
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,668
    Thanks Thanks Given 
    7,652
    Thanks Thanks Received 
    4,709
    Thanked in
    1,816 Posts

    Default

    Mala izlaznost je najvećim dijelom jer DPS i NSD/DNP ne sipaju keš šakom i kapom kao na par ranijih izbora. Niti pritiskaju svim silama da se izađe na glasanje.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  11. #1383
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,100
    Thanks Thanks Given 
    3,274
    Thanks Thanks Received 
    5,764
    Thanked in
    2,341 Posts

    Default

    A voljena dijaspora?

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  13. #1384
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,217
    Thanks Thanks Given 
    3,699
    Thanks Thanks Received 
    8,933
    Thanked in
    4,817 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Свима сем ЕС. Они и не знају ко их гласа.
    osim ovog gliba od preletača (koji će tako sjutra da glasaju neku novu es ili dps) ljudi kojima je pun onaj dfa koji prvo zovne pa pita BG što da rade po CG


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #1385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,662
    Thanks Thanks Given 
    4,352
    Thanks Thanks Received 
    4,643
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Samo da se Drile detronizuje. Za sve ostalo kako narod kaze.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #1386
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    2,094
    Thanks Thanks Received 
    375
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Nece Ura dat'

    Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka

  16. #1387
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,020
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mala izlaznost je najvećim dijelom jer DPS i NSD/DNP ne sipaju keš šakom i kapom kao na par ranijih izbora. Niti pritiskaju svim silama da se izađe na glasanje.

    Sent using Tapatalk

    Ja sam mislio da si ti pametniji momak.
    Slazem se.

  17. The Following User Says Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  18. #1388
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,217
    Thanks Thanks Given 
    3,699
    Thanks Thanks Received 
    8,933
    Thanked in
    4,817 Posts

    Default

    do 13h, 27.4%


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #1389
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ja sam za DPS ali ne za lopovluk, nego za ono sto je NEKAD bila programska politika. Rece zvoncica i ostade ziva.

    Cudan nacin da se opravdas sto ces opet DPS glasati.
    mozes ti to boLe

    DPS postoji nano otkako sam ja mlada bila...i mnoooogo je izbornih ciklusa bilo....i jako mi se dopadao program dps-a...rekoh i ostadoh ziva...za razliku od svih velikosrba koji su vele nekad bili liberali....ja nijesam bila liberal rekoh i ostadoh ziva.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #1390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,662
    Thanks Thanks Given 
    4,352
    Thanks Thanks Received 
    4,643
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    do 13h, 27.4%


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    13h..
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  21. #1391
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,963
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mala izlaznost je najvećim dijelom jer DPS i NSD/DNP ne sipaju keš šakom i kapom kao na par ranijih izbora. Niti pritiskaju svim silama da se izađe na glasanje.

    Sent using Tapatalk
    I ja sam tog misljenja. DPSu izgleda vise ovo nije referendumsko pitanje kao prethodni izbori. DF takodje raspao se pa su im gladaci isto malo neodlucni.
    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Ja sam mislio da si ti pametniji momak.
    Evo znacemo krajem dana je li u pravu...

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. #1392
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,274
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mozes ti to boLe

    DPS postoji nano otkako sam ja mlada bila...i mnoooogo je izbornih ciklusa bilo....i jako mi se dopadao program dps-a...rekoh i ostadoh ziva...za razliku od svih velikosrba koji su vele nekad bili liberali....ja nijesam bila liberal rekoh i ostadoh ziva.
    Pa nisam ni ja, ni rodjen bio za vrijeme tih liberala ali ti je prica prazna kao kifle u pekaru centar.

    U istom postu govoris da je politika ljudima mozak pomutila i branis Mila, pa ne ide to tako.

    Da bi dostigli nivo unistenja koji je prouzrokovao Milo sa kompanijom(zvanom DPS) ovi novi treba jos dosta miliona i miliona(da ne kazem milijardi) da pokradu, tako da ga braniti ne mozes. A taj dio ljudi koji smatra da je Vucic dobar a Milo los je onaj % koji glasa DF iskljucivo, evo vidjecemo kolko ce ih sad biti. Ne zaboravi da je dio ljudi koji je smatrao da je Milo dobar a Vucic los bio znatno veci(svi glasaci DPS, ukljucujuci tebe). Pa me bas zanima, kome je politika pomutila mozak, i njima a bgm i tebi, ne?

  23. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  24. #1393
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,217
    Thanks Thanks Given 
    3,699
    Thanks Thanks Received 
    8,933
    Thanked in
    4,817 Posts

    Default

    dps nije vlast eo 3 godine, ljudi nemaju više nikakvih mogućnosti kao prije i ne razumijem baš najbolje što se gura priča ka da je 2020. godina. df je taj koji kupuje ljude ka kilo sira, pogledajte ono za 13tu platu

    ako bude mala izlaznost, reka bih da leposavić i sdp cenzus imaju. baš me zanima preokret oće li biti na ivici cenzusa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1394
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,893
    Thanks Thanks Given 
    2,199
    Thanks Thanks Received 
    4,774
    Thanked in
    2,547 Posts

    Default

    Zaokružih Preokret, nadam se cenzusu




    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Kakvo je ovo naše parče planete...izgleda da ima nešto u vazduhu što opasno mozak muti....slušam i ne vjerujem, veli, mičite Mila lopovčinu, bruka nas u svijetu svojim mafjaskim poduhvatima, bogacenjem sramnim, krađom, lažima, a onda posle Mila veli, a dobro, možda je on mutan, ,možda je sklon lažima, tijelo mu govori da lažinja, pa bo'me i dokaza ima, nije da nema, čak je možda sklon i da malo očopli od državnijeh resursa, vele da je odradio strasne poslove za ovo kratko vrijeme, ali zanemari, pusti- Dajmo čovjeku priliku....Za što, rođače, da mu daš priliku?????

    Jos su mi smijesniji Milovi kriticari da ne kažem mrzitelji (iako je ispravnije za ovu kategoriju tako reći) koji vele da je Vučić strasan drzavnik i cude se sto se protestuje po BG-u...sto se 'no veli "š'o je zglavom rođo???"
    Vama je politika mozak pomutila! I posle Mila-Milo...doktor, profesor za ove mutljavine! Jeste, ja sam za DPS ali ne za lopovluk, nego za ono nešto što je NEKAD bila programska politika, ili možda bolje reći što je TREBALO da bude program i ciljevi jedne partije. Nikad nijesam bila član ali sam bila simpatizer i jedan od onih glupih sigurnih glasača koji nikad nije od DPS-a dobio čak ni onaj sendvič koji pominjete...a sendviče su dobijali upravo ovi koji su sad najglasniji glasnogovornici (po drustvenim mrezama) protiv DPS-a, koji su za korist i guze spremni dati...pa se cudimo sto milo lopov ne valja a spajke lopov je sjajna prilika?! Samo jako!

    Ja ne glasam DPS vec treci izborni proces, ja, dps-ovka,bas zbog onoga čemu smo svi bili svjedoci...i sad velite da zažmurim, da dam šansu?
    E pa netje da može! "Spuštavah se ja na vaše uže..." Abazovića sam zaokružila 2020. slušajući vas i pokajala sa poslije nekoliko sati kad sam vidjela scene po crnoj nam Gori...

    Ja svoj glas nikad više neću prosuti glasajući za bilo koga ko je na bilo koji način sumnjive proslosti, kao ni za nacionalistu bilo kojeg profila....ako nemamo takvog, molim lijepo!
    Nadam se, biće još izbora na kojima ću ja biti dio izbornoga procesa....mada, sto znam, primih 4 vakcine, trebalo je odavno da sam na jednu glavicu u moje selo...
    Tačno su nam onakvi političari kakve zaslužujemo


    Milo je, veli, doktor profesor, gospodin
    Forever young, i want to be forever young

  26. #1395
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,274
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    937
    Thanked in
    487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dps nije vlast eo 3 godine, ljudi nemaju više nikakvih mogućnosti kao prije i ne razumijem baš najbolje što se gura priča ka da je 2020. godina. df je taj koji kupuje ljude ka kilo sira, pogledajte ono za 13tu platu

    ako bude mala izlaznost, reka bih da leposavić i sdp cenzus imaju. baš me zanima preokret oće li biti na ivici cenzusa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa DF=DPS to niko normalan ne porice, osim evo zvoncica koja sebe smatra zdravog razuma ali ne izgleda tako nazalost.

    Te 13. plate su jos jedan razlog da se tim ljudima ne ukaze podrska, a ne samo njima nego i demokratama i URI, eno je Dritan prije neki dan otvorio neki restoran za radnike Zeljezare, pogodite ko drzi zeljezaru?

  27. #1396
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,962
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    902
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Znaci brani se Milo, extra...jos nisam izlazio da glasam, razmisljam izmedju Perica i Spajketa, kako dan odmice vise sam za Perica...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. #1397
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,458
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Znaci brani se Milo, extra...jos nisam izlazio da glasam, razmisljam izmedju Perica i Spajketa, kako dan odmice vise sam za Perica...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ako ova izlaznost kao trend ostane, peric ima sansu za cenzus, kao i vecina partija
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  29. #1398
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    22,217
    Thanks Thanks Given 
    3,699
    Thanks Thanks Received 
    8,933
    Thanked in
    4,817 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Pa DF=DPS to niko normalan ne porice, osim evo zvoncica koja sebe smatra zdravog razuma ali ne izgleda tako nazalost.

    Te 13. plate su jos jedan razlog da se tim ljudima ne ukaze podrska, a ne samo njima nego i demokratama i URI, eno je Dritan prije neki dan otvorio neki restoran za radnike Zeljezare, pogodite ko drzi zeljezaru?
    dps je svojim nekim odlukama držao df iznad vode, pri čemu su manda i ekipa za vrijeme toga dpsa postali jako bogati, a vamo prosipali priču kako su ugroženi. ali mora se reći da niko više nije uradio za vojvodu, Pipuna (koji na onu debatu prije neku noć dvije prosto proširene rečenice nije umio sastavit), jola četnika, slavena masnog od premijera države. naravno direktno je pomagao i snsu, kao stranci čiji su nabrojani plaćenici. al sad sns ima tonu svojih problema pa keš nije doša u količinama ka prije. otud 13 plata i slične stvari


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #1399
    Join Date
    Feb 2022
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    13h..
    Auuu, skoro duplo manja izlaznost nego 2020. Mada je ono bio avgust pa su ljudi gledali pro prije da glasaju
    Plus najaviše nevrijeme kasnije
    60 posto plafon, mislim da će izlaznost biti i par procenata manja.

    Po mom mišljenju, mala izlaznost ne odgovara ES, kao ni DPS i exDF
    Znam dosta depesovaca i frontovaca koji po priči, prvi put neće izaći na izbore... nema keša od DPSa, nema dijaspore, ako uzmu 17-18% nogom u goozicu

  31. #1400
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mozes ti to boLe

    DPS postoji nano otkako sam ja mlada bila...i mnoooogo je izbornih ciklusa bilo....i jako mi se dopadao program dps-a...rekoh i ostadoh ziva...za razliku od svih velikosrba koji su vele nekad bili liberali....ja nijesam bila liberal rekoh i ostadoh ziva.
    Bolju bi nam drzavu ostavili da ste vi stariji malo proputovali, i vidjeli kako se zivi po Evropi. Nazalost, kod nas se i dalje glasa na foru - svidja mi se program, necu ovoga nije mi simpatican... umjesto da se malo prisjetimo i vidimo sto je neko uradio za grad/drzavu... Mislim da moramo da shvatimo da imamo Vladu(e) kakvu zasluzujemo.. ovako kako se oni komataju pred izbore, tako i nas narod u javnu upravu ili gdje god da mu je posao... jad i cemer.

    Od ovih izbora bas nista ne ocekujem, nadam se da ce Peric prec cenzus i to je to.

  32. The Following User Says Thank You to Winamp For This Useful Post:


Page 56 of 127 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1578
    Last Post: 14-10-12, 09:51
  2. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  3. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •