Evo kad krenu konkretne info da imamo temu.
Otišla je 42. Vlada, idemo na 43 nevjestu.
Za sad opcija je manjinska/većinska vlada URA, manjina i DPS.
Izvolite, pišite.
Printable View
Evo kad krenu konkretne info da imamo temu.
Otišla je 42. Vlada, idemo na 43 nevjestu.
Za sad opcija je manjinska/većinska vlada URA, manjina i DPS.
Izvolite, pišite.
samo da SNP dobije te fotelje. za ostalo ćemo lako
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
Nije još ni mandatar predložen...
Sent from my moto e5 using Tapatalk
do petka kazu, da nije to prebrzo?
Pošto su meni svi s te strane jednako "dragi", zamolio bi za svježu perspektivu - jel' SNP na vlasti gore od Milače na vlasti?
Poslušajte vi mene avetnoga - bez emocija. Sledeći u prelaznom roku su vam Spajić / Milatović, ako bude falilo igrača s klupe... I opet ovo isto da se proživljava, traume, izdaja (čuj izdaja u politici)...
Prvo nije manjinska URA, manjine, DPS, spinuješ.
Opcija je, ako sam ja dobro sve posložio, URA+SNP+manjine+možda još po neko tipa Lekića i još nekoga u samoj vladi... DPS bi podržao tu vladu u parlamentu i ne bi u njoj učestvovao niti na miniszarskom niti na nivou državnih sekretara, a niti bi dobio dubinu. To je ideja, kako će se sprovesti, oće li možda još neko ulećeti ostaje da vidimo...
Oće li se potkrasti koji sumnjivi državni sekretar koji ima neke veze sa DPSom u smislu sigurnog glasača i slično, oće sigurno, naročito ako zadrže ove oko Mikija i Jakova, tamo ih je pun Mugabe.
Skeptičan sam i ko što napisah neđe ranije apsolutno nisam oduševljen ovom idejom, ne znam što se bježalo od izbora.... ali svakako ne mislim da se URA prodala.
Mislim da jednostavno nije htjela da je istisnu, pojedu i sjutra formiraju vladu bez nje. Odmah nakon septembra su počeli napadi sa "izdajom crkve" od strane Demokrata, a ZK je htio da neko od crkvenougodnih preuzme i UP i MUP pod svoje, slao Mikija i JBB da pričaju o tome da manjine ulete umjesto URA....
Inače Lučke...kakav je ovo način?
Otvaraš temu na ćirilici (tema je na ćirilici), a post je na latinici... haos bez Paške.
Ovo je neki novi način da napišeš da "mir je naša nacija"?
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
https://pogled.me/ibrahimovic-stvara...o-je-realnost/
Ovaj da stvara većinu. Ova splačina nacionalistička , čija je stranka simbol za uhljebe i preprodaju stanova dobijenih za male pare.
Niti spinujem, niti me nešto briga posebno da bi se time bavio, naveo sam ugrubo ovo što se sad zna, a to je ura, manjinske partije i dps... snp je izgleda van te priče, a ostali nisu tu.
Neće se potkrarti državni sekretar neki, već su po mojim info napravljene liste pozicija u ministarstva po dubini koja ce pokrit dps, škole, zavodi, itd kao i mnogo preduzeća, agencija, itd državnih koje će preuzeti... svakako kroz 2 mjeseca će svi biti postavljeni...
uostalom ura je rekla da dps neće biti u vladi, ali ni jedan jedini put nisu rekli da neće biti po dubini i u državna preduzeća...
A to što je na ćirilici, eto da se lakše odvoji od druge slične teme, da je upadljivije, a ne zbog nekakvih floskula i slogana dcg....
Је ли ово сад :
Прво пут у ЕУ па онда хапшења ОКГ.
Znaci lucke je vec obrisao clansku dps i reaktivirao se. Mozda je lucke bio i ubaceni element u ovoj vlasti dosad. Iscijepao ih iznutra:joy:
Evo da ti odmah kazem. Vracaju se svi direktori jer su nezakonito smijenjeni. I sam znas, jer su se spiskovi pred svake izbore dijelili, kako ce da utice na zaposljene u prosvjeti. A nije da ih je mali broj.
UP ne da nije ociscen, nego su pojedinci napredovali. Da li ce biti lojalni novim ili starim gazdama ostaje da se vidi.
Disciplinska komisija je u rukama URA, pa je svasta moguce.
Igram ipak na kartu da ce Veljovic uzeti bar 60% UP.
Ulijece se u KBC i Domovi zdravlja. Dva najveca poslodavca u zdravstvu. Takodje znas sta se radilo
Tako da ce URA pozivati da je DCG kriv za propast ideje, iako ce oni dati sve ovo DPS ili BS. Rezultat je isti.
Evo se vec napravio dogovor. Nik Djeljosaj ide na PG izbore sa afirmativnim cenzusom. Zanimljivo da istog tog cenzusa nema na izborima za opstinu Tuzi.
Zavrseno ti je ovo. Samo da te ne iznenadi za pola godine godinu. Onda se ide ili na vanredne, ako URA ukapira da su ih istisli ili se ide na redovn3 izbore dje ce imati sudbinu SD
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ово је баш оно најгори сценарио. Мислим да си негативан :).
Не може дпс све то одрадити. Ти када се они питају толико. Не питају. Видјећемо свакако шта је Дриле замислио. Ако не уштопује дпс оде у историју. Само се бојим да гласачи уре не пређу у апстиненте. Ја знам да бих у том случају Микија Спајића гласао (без Братићке и Митровића)
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti.:p Zaraza.
Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
Kako je ono pisao SKOJ za zaposljavanje DF-a kadrova po dubini -
Samo neka bude ispod 20% ionako se ne pitaju nista.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidjeli smo na djelu 30 godina eksperte DPS, SDP, BS. Otac nacije sa prosjekom na Vakultetu 6.25, ni poslije 30 godina nije uspio da nauči engleski jezik, a kamoli da uspije da nešto unaprijedi osim da presijeca svečano vrpce hangara, trotoara i teretana. Ovi učeniji od njega poput Vesa Vukotića, Petra Ivanovića, iskorišteni su da zadaju poseban udarac šklepanju države. Zato imaju imovinske kartone na kojima Toni Bler i Bil Klinton mogu pozavidjeti, a sposobnost magova ekonomije se vidi po Plantažama koje tonu od kada su se na njih "zakačili"...
Prozivati Jakova i Mikija poslije 30 godina svaštočinstva DPS-a je najbjedniji pokušaj branjenja najnakaradnijeg režima Evrope zvanog DPS i sateliti čijoj porodici slugu se pridružila avangarda od URA-e.
E zamisli ti šta rade ljudi ođe. Napadaju njih dvojicu koji su se jedini založili za povećanje standarda građanima. I to ih napadaju jer će eto stranku da prave. Umjesto da imaju podršku velike većine građana jer se eto neko nov i pametan pojavio na ovom raspadu od političke scene. A ne ne. Uraši im najviše zamjeraju. Zbog čega da mi je znati. Licemjerstvo na svakom koraku. Pominju Damjanovića kao idealno rješenje za ministra finansija. A najveće moguće pljuvačne dobija njegov zakon o majkama. Ali sad je on idealan. Uhhh. Očigledno je odličan posao radio i u poreskoj.
Sent from my KB2003 using Tapatalk
??????????
Koji ti je....vrag? Pokusaj branjenja DPS-a? Nemoj se ljutiti, ali moram da pitam: Jesi ti pri cistoj svijesti? Mozda alkoholisan, ili si na nekim drogama? Ovo su sasvim legitimna pitanja nakon ovog sto si napisao. Par hiljadu postova sam napisao na ovom forumu. Ako nadjes jedan pozitivan o DPS-u, odmah se samobanujem. Onih drugih, u kojima prozivam DPS, naci ces gomilu. Prije par dana sam upravo za Petra Ivanovica napisao da je rijetko gadan lik i da cu castiti ako zavrsi u Spuzu. I ti mi sad njega nabijas na nos?!
Zasto pises ovakve gluposti? I ja sad treba da cutim? Bilo bi lijepo od tebe ako bi se izvinio. Znacilo bi da su u stanju da nesto razumijes. Makar sa zadrskom.
Zbog ovakvih likova ne volim da pisem odje. Sad treba da se svadjam i prepirem zbog budalastina?
Over & Out
Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...
Ne znam zašto si planuo i krenuo sa vrijeđanjem(za ovo napisano računaj da sam ti napisao i adekvatan odgovor) ali nedefinisani stavovi koje imaš, svakako najviše sliče onima koji brane DPS. Sada posebno od kako je URA postala privjezak DPS-a, počinje opanjkavanje Jakova i Mikija, pa eto i ti osporavaš njihov angažman, dovodeći ih u vezu sa političkim neiskustvom. Što to govori? Čas si pisao kako ne može na brzinu, a onda se brljaju osobe koje su imale konkretne namjere za boljitak "običnih smrtnika" ,jer nemaju zamisli političkog iskustva. A ko ima političko islustvo? Dritan koji je obično potrčkalo ambasada ili kasapin Pavićrvić, Bojanić, Sekulović? Šteta što nisu nosili komitske zastave Miki i Jakov, možda bi ih dizali u nebo?
Pa čekaj, kuka se što nam politiku vode godinama jedni te isti dinosaurusi kojima su interesi građana posljednja rupa na svirali i onda se pojavi kakvo takvo osvježenje u vidu mladih i stručnih ljudi i opet ne valja zašto ulaze u politiku?
Ne mislim isključivo na tebe već generalno mi nije jasno što se njima prebacuje, ne računam ove fanatične vođine fanove kojima su svi osim DPS-a neprijatelji države.
https://youtu.be/P32bB05OZEE
Vise ima istine u ovom videu nego na sceni politickoj a realnost je...
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Ako tako gledaš eto mladih ljudi u parlamentu i po strankama koliko hoćeš no nešto mi niko od njih ne obećava kao ni ova dvojica u koju se gleda kao da su Mesije da ne bi programa Evropa sad ne bi im za godinu dana i par mjeseci moga naći ništa čime bi se mogli pohvaliti
skoj pretpostavljam da si nakon Zdravkovog odlaska, ti sad vec ,, stari ,, glasac mikijev i jakovov?
Da li je moguće da o 0 investicija pričaju oni koji aplaudiraju političarima koji su otvarali svečano teretane, trotoare i magacine i to punih 30 godina? Svečano otvaranje trotoara i semafora u Bijelom Polju je vrhunac svega.
Kojih to 5 ili 6 velikih firmi.
KAP je nerentabilna firma kako god okrenes. Funkcionisala jer nije imala nista sa radnicima. Nije placala poreze i doprinose, nije placala beneficirani radni staz. Zivjela od niske cijene struje i pretovara vozova da ne bi platili. Prodavala CO2 slotove drzavi, iako ih drzava ima.
Cim su usli u regularno poslovanje..... Kriv neko.
Adriatic propertis. Iza svega se krije to da je gradnja stanova u parku istorija. Da od toga sto je obecao Pajovic nema nista. Izvlacenje para.
Veca je sansa da platimo DK za 7x vecu stetu nego Statisa. A to vidi sa Katnicem.
I koja je to jos velika investicija.....
Naspicali smo kineze za Luku, pa ond Cehe, pa Srbe....
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Istu koju je imao Veljovic kad je obacivao djeci suzavac na trening.
Nego, vrati li onog litijasa.... Smanjile su mu se rapidno sanse da se zaposli
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Nemam ja nikakav problem s ovom dvojicom. Naprotiv, osvjezenje je da ih imamo u CG. Samo sam postavio pitanje motiva angazmana u politici, obzirom da se politikom nikad nijesu bavili, a imali su fine karijere. Ako sam dobro zapamtio, Milenko je primao 20.000 $ mjesecno u Singapuru, bio playboy.:cool: Navodno je dosao zbog brige za "svetinje" na poziv ZK. Nakon zakona usvojenog prije jedno godinu, problem svetinja je rijesen. Da sam na njegovom mjestu, pokupio bi se iz CG i radio ono sto znam za fine pare i cerao zenske kroz Aziju:D No, svako bira za sebe. Ono sto sam zapazio, znajuci dosta politicara, jeste da jednom kad "udjes u kolo", nije iz njega lako izaci. Ako je njemu lijepo u CG i motiv mu je zelja da doprinese boljitku CG, kapa dolje. Svaka cast.