Zbog sebe ne zbog drugih
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Printable View
Lagano kruznim pokretima
http://67.media.tumblr.com/5b981f7a7...nhqgo1_250.gif
Haahahhahaahaha nisi normalan[emoji38]
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Misli slične.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...a7c18acf2f.jpg
Partibrejkers razbili...
" Otvorenih ociju
gledam sta se nudi
u borbi za opstanak
da budes neko drugi
od onoga sto jesi"
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...f5bcadd5c0.jpg
Sent from my Lenovo S960 using Cafe Del Montenegro mobile app
Јер кад Драгишић скува кафу, дешава се невјероватна промјена.
https://twitter.com/MAJKADIVNA/statu...700753408?s=08
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Lepa Lukic...
https://www.youtube.com/watch?v=8HWXqEBcsFo
Od kad mu je striko ofikario ruke i noge baš lagano ulazi u kazan
https://www.youtube.com/watch?v=u3UTUmrfI2s
E ovo je nevjerovatno, vrtim se po krevetu od 2:30 i ustajem non-stop na oko pola sata da zapalim cigar i oderem mandarinu... mandarina ima no su mi ostala još 3 cigara.
U dva navrata jutros od 3 do 5 i ja zbičih tuce mandarina... bez cigareta već dobar komad životne mi staze da se duhu dobre volje poklonim
http://www.hilariousgifs.com/i/jAWG9bV.gif
Dovedite Cecu i glasaću za vas gospodo!
igraju mi prstići pod ćebetom
https://www.youtube.com/watch?v=V7eZD3TKn_M
Jeinstveni osjecaj kad radis po 22 sata dnevno cijele nedjelje i kad ti sef kaze "sto kukate, ja sam radio vise no svi vi zajedno", vjerovatno misleci da je pokazivanje elementarnog neznanja tezak posao. Vidim da ljudi nekad ne cijene dovoljno trud koji ulazem da ih ne bacim smosta u moracu.
Kad ne platiš državi onda je to kriminalKad država otme tvoje onda su to reforme
Kad opljačkaš banku to je zločin.Kad banka opljačka tebe onda je to biznis