Čega, loze koju si ponio u demidžanu za nekog rodjaka?
Printable View
hahaha i 2 prsuta u gepek
koliko je sad biodizel na vuk?
ocekujem pojeftinjenje benzina jer vidim dolar opet raste.. :D
Sad ce o5 da poskupe,pocinje ljeto
opel kadett e 1.3 bizin 75ks 15e - 200km otvorena voznja sve.Stim da je vecina voznje bilo penjanje. Prosijek 5,5l. Zadovoljan.
1,3 benzin ne moze da potrosi 5.5 vecinu penjanja, nego na te kadete kilometraza laze ubija
Kako ne moze? Moze i 10.
Sa kojim autom?
Bravo 1.6. Godiste jun 2002. Plin Landi.
Plin 70 na euro petrol
Sent from my Sensation using Tapatalk 2
Ja tamo cesto sipam, zasto tako mislis? Sve je to isto *****.
Sent from my Sensation using Tapatalk 2
Nabavna cijena je pala toliko nisko da sad pumpadjije zaradjuju i do 20 centi/litar.
što ima lažova na ovoj temi...
poprilicno dokazanih...
Svi smo mi lazovi. Standardno....:beer:
Послато са ALCATEL ONE TOUCH 997 користећи Тапаток 2
Bogme osjeti se na novčanik na rezervoar od 55l kada je plin 80 centi i 70 centi...
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note 2 x2
Gas na Euro Petrol - samo 65 centi.
Da je 0 pa bi bilo skupo. Smece od goriva, a sigurno im je takav i gas. Nemojte kod njih da sipate
Prije sam gledao kamion sa ininim logom koji doliva gas, a prije par dana neki sa nekim snj logom, mozda je nikakav pa i cijenu spustili...
Gas je OK na EP. Za druga goriva ne znam.
Vuk petrol kod Kotora 0,68EURA.
Jeste sa 0.80 na 0.74,ali sa 0.74 na 0.70 je prvi spustio EuroPetrol,a onda svi drugi za njim.
Euro petrol u blok je prodat,sad je vlasnik neko drugi,a ona druga pumpa na zabjelo je ostala u vlasnistvu euro petrola