Da će se nekad desit da legnem u mrak... yebem ti treću smjenu.
Printable View
Da će se nekad desit da legnem u mrak... yebem ti treću smjenu.
O kakav crnjak od dana... niti ustat niti odustat.
Kamo lijepe sreće da ga prespavah ili da se nikad više ne probudih.
Apopleksija je pokojna... Mirule mi je pao sa 4. sorata na prvi. Nervni slom i ne pitaj me nista... Cini mi se da se oporavlja...
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
jedan jedini...
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Šteta što ne snima više
https://www.youtube.com/watch?v=5B8-a-hvx-Y
Dva sata sam jutros bez prestanka bio ljut. Novi rekord. Moga sam ja jos no mi pivo narucise pa me zahebase. Prethodno sam prije dvije godine bio ljut 47 minuta.
Sent from my GSXR1000 @299
Legoh da spavam i probudih se posle pola sata. E tacno bih ubio nekoga sad kolko sam neuracunljiv trenutno.
Ta tvoja barka mala
sto pusta na sve strane
ja sam je brodom zvala
ja sam je brodom zvala
a jedva u nju staneeem.
Sve ce to, mila moja, promili izleciti
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
zbrkane su mi misli a osjećanja nemam od umora...samo osEćam prema krevetu ljubav...neizmjernu..
Regulatorna veli agencija...
E koga ta izregulise, ne treba mu nista vise.
Inace, onaj osjecaj kad ti se spava, a ne mos od vrucine.
Pa kaze: Vreo ko Afrikaa
Evo ih braca komunalci popravljaju kontejnere. Kako bije brat cekicem ka da mu je zadnje. Mrtvi bi se usta. Minuta deset.
Ne znam zašto se radujem nedelji kad mi je nedelja ista kao i svaki drugi dan....
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...7ce4dbdfdd.gif
Poslato preko Goluba Pismonose
Idem kuci.
Idemo u Padrino na lednu paru.
Vec 10 godina ne mogu da se naviknem da kulerski prebrodim trenutak povratka samackom zivotu nakon perioda odmora. Neobicno je kada se nakon porodicnog okruzenja, izlazaka i setnji vratis medju svoja "cetiri zida", sam. Emotivno hladni tus ;).
Znaci da se brzija dana spremamo za neku svedbu ;)