Palac... :hopelessness:
Palac... :hopelessness:
Умор левел моторна афазија.
Neka ga ne mari....
Možda nam ne ide s elitnim turizmom, al' nam zato cvjeta elitna prostitucija...
Sell the Vatican, Feed the World!
Coffee, coffee. 😍
One Ring to Rule them all...
Za jedno 30 godina Beograd ce imati najveci broj istetoviranih baba na ex YU prostorima
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Kugelschreiber
Ako ste bez prebijene pare, u noći punog mjeseca izađite napolje i pod njegovim zracima otvorite širom novčanik i recite devet puta “napuni ga”. Ovo vjerovanje vuče korijene iz vremena kada ljudi su mislili da je mjesec sačinjen od srebra, pa zato ima moć da privuče novac.
aj ne pričaj...
nothing comes from violence and nothing ever could
Ja cu probati, ko ga ebe
Sent from my E2303 using Tapatalk
Tu es mon héro!
Omaklo mi se.. piće me dotuklo..
- e tako i treba kad ne možeš isti u istu rijeku dva puta uići.
Last edited by Raquel; 18-08-16 at 21:28. Reason: ..a ni zagrabiti rukom.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Neka mi neko sledeci put vrat slomi kad mi padne na pamet da uzmem kucnog ljubimca!
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
nothing comes from violence and nothing ever could
One Ring to Rule them all...
"Ne osjecam ni glavu ni noge ni krilca ni nista" :concern:
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Baci drogu, vrag je odnio! -.-
(jesi mu rekao?)
Tacno sam mislio da se poslije danas nece vise radit i da se moja firma zatvara..ka da je smrtna ura bila
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)
Bookmarks