Da zovnem brata CPU-a i spasemo Zemlju!
http://www.youtube.com/watch?v=QGrF-NpOrvE
Printable View
Da zovnem brata CPU-a i spasemo Zemlju!
http://www.youtube.com/watch?v=QGrF-NpOrvE
..ja sam nalik cistom zidu, ti si slika i ram... ja sam prazna tisina.... ti najljepsa muzika sto znam...
Jedini način za izbjeći pogreške je iskustvo,način za steći iskustvo je činiti pogreške..
Niste ziveli ako se niste predozirali Pink Floydom.
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68266970_n.jpg
Attachment 80398
In nomine Christi, Amen!
Oh, lāche!
me too...
To France!
To Serbia!
"Ne pokusavaj mijenjat' me
ovo je ipak moja glava
kad joj se budi, nek' joj se budi
kad joj se spava, nek' joj se spava
Ne daj da tebe mijenja neko
budi do kraja ono sto jesi
a ako mislis da smo daleko
nemoj put mene, bolje ostani gdje si!"
Nk - knjiga, film i muzika. Sto se CG tice, dalje nema.
Ne znam sta bih vam jos rekla.
Crnoj Gori sam sve ispricala.
http://www.glamour.com/health-fitnes...l-on-scale.jpg Konacno i ta dva kg dobih.
http://www.youtube.com/watch?v=PJv4KiPJkcs&list=LLMUXPIRe8mPbsOVEnt39 vYw& index=1&feature=plpp_video
mislim da je bolje odpjevala.... :)
Your DPS.