http://www.vijesti.me/vijesti/u-saob...a-clanak-43291
Printable View
kako je od ovoga stradao dzip uopste ne izgleda unisten?
Možda je infarkt.
e ni meni nije jasno tu nista
Ako me nije strah sjutra da vozim do BP i nazad pljunite me!
Mene je strah svaki put kad idem van garaze.
ovo sto se desava zadnjih dana na putevi (a i van njih) je katastrofa...
dosta udesa se dešava jer ljudi nemaju dobre gume, neka sto nemaju zimske nego imaju ljetne koje su slick, i oće da voze...
Dzip je proklizao, udario u nasip, prevrnuo se na lijevu stranu (vidi se da je tu malo cuknut) i ponovo vratio sam na tockove... Covjek je izgleda slomio vrat i nema drugih povreda... :(
taman sam htio da kazem, da i ne mora biti nekih bitnih ostecenja ako je covjek udario glavom nedje...ili u ovom slucaju nije biio vezan...
vrat je mogao slomit i da je bio vezan ako je bilo na stranu prevrtanje...ne znam ima li bočne jastuke ova mahindra a čisto sumnjam
koji put je ovo da neki džip prokliza..kad ljudi misle da su 4 vuče svemoćne
umijete li citat? pise da je ispanuo iz vozila... sigurno ga je pretisnuo dzip i aj zdrao
Ja sam živio u uvjerenju da je više nemoguće ovako poginuti na stazi, uz sve bezbjedonosne regulacije, silne naučne proračune itd.
http://www.youtube.com/watch?v=VDjKCoHD278
juce kad je izasla vijest to nije pisalo
Meni nije jasno kako ljudi tako lako ispadaju iz vozila? Ono bas kroz prozor fiju.. Na koju to foru? Pazi ovo, samo sto je ovaj imao dovoljno srece, milimetarske srece bolje reci:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=fFtJZb7uwmw
kako ispanu??? tako sto se ne vezu....ali eto i to nekad nije lose...jer moj drug je prezivio kao dijete udes u platije, kad su mu roditelji i sestra poginuli, a on ispao iz auta...ostao na ulicu, a oni pravo u kanjon sleceli...
sve je to igra okolnosti...ali opet je bolje vezat se...
ovo (pa nedje po sredini stranice) https://forum.cdm.me/showthread.php?77678-Crash/page7
Sjecam se tog klipa, ali to su stara auta, za trke, ti nisu ni imali da se vezhu valjda :D.. Naravno da znam da se ti sto ispadaju ne vezu, ali ono kako uvijek kroz prozor, kako se ne ispretura pa autu, ali da ne ispadne, to mi nije jasno :)
koja stara auta za trke? voodoo je mislio na onog dzipa sto se isprevrta...
pa moze direktno post kopirat :) https://forum.cdm.me/showthread.php?77678-Crash&p=2350291#post2350291
ja sam shvatio da prica za ovaj moj post https://forum.cdm.me/showthread.php?77678-Crash&p=2309102#post2309102
Vide se posledice... http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/2247.gif
greota, ovaj čovjek mi je komšija i ne zna se šta se desilo, čovjek nikad nije brzo vozio, ali se nikad nije vezao i to je tačno! Što se tačno dogodilo ni porodica ne zna:(
@fabia: Very funny, Wolverine :mrgreen:
evo nocas opet neka nesreca sa smrtinim ishodom put Niksica, od kad je pocela ova kisa, evo nedjelju dana minimum 5 osoba je poginulo, mislim da je konacno vrijeme da ova sramotna policija malo pooštri tehnicke preglede.
nema policija sa tim veze...samo je u pitanju onaj koji radi tehnicki...a svi to rade sistemom dobro je to
Voze prebrzo, ne znaju da postoji nesto sto se zove standing water, onda ulje, onda nafta...
Ovaj sa Audijem je sigurno isao lijevo i udario ovoga...
sa 95% udesa kod nas nema veze tehnički pregleg i policija, isključivo (pre)brza vožnja, preticanje na punoj liniji i sl.. kome su krivi putevi, nek obrati pažnju na ograničenja brzine i nema problema..
jedino ko ima krivice su pravosudni organi i preblaga kaznena politika!!! za žestoka prekoračenja brzine, punu liniju, alkohol, prolazak kroz crveno i sl, kazna mora da bude ZABRANA upravljanja vozilima minimum GODINU dana (+ četvorocifreni iznos u eurima) i da ne postoji neko ko može vratit vozačku!!
kod nas ima dosta ljudi, što sa vezama, što sa parama, kojima nije problem pocijepat prijavu ili platit 150eura kazne!
kad bi se ovako nešto uvelo, viđeli bi stanje na putevima..
Vjeruj mi, dzabe. 70% vozaca nemaju tih 150 eura u dzep, i opet juris.
Malo prije udes izmedju Bloka i fakulteta, ovaj sa Hondom htio da ugrabi Passatu i bum.
a opet budali ne mos zabranit upravljanje vozilom..vozice i pod zabranom i bez vozacke i tudje auto i opet isto napravit..
zato što znaju da će sudija reć - platite to u 5-6 rata, pa oni uplate 1-2 ili 3 tri i doviđenja.. ali da ih rebne 1000+ eura, ne bi budi siguran, ni ovi što imaju da plate..
i tu zakon onda stupa - vozio si iako si imao zabranu upravljanja od npr. 1godine? - zabrana upravljanja 3 godine i 3000+ eura..
da ovako nešto imamo u našem pravosudnom sisitemu, gledali bi itekako i đe puna linija i crveno..
p.s. ali sa druge strane, je li, treba izaći u susret ljubitelji trka pa napravit jednu kružnu stazu, pa dozvolit vožnju po toj stazi uz odgovarajuću naknadu (kao u CRO ili EU), organizovat vikendom npr.trke na 401 i sl.. da se i izdušuje, bez ugrožavanja ljudi koji vole da poštuju propise..
Accord dark green...
Samo su vozaci krivi, jer evo pola godine voze po suvom i onda cim pane kise milion udesa, jer nastave da voze po kisi kao po suvom....
Svake godine kad pocnu kise mora poginut 5-6 osoba...
http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...4;е.html
Jedan od poginulih, Zoki, je bio clan foruma BMW Club Serbia.
Ne mogu vjerovat :(