Originally Posted by
efamouspg
Prijatelju, sto pratis kurir, ne razumijem? Je li bitno je li 5 ili 9 ili 14? Tragedija je tragedija. Posle ces da pricas kakva je stampa u Srbija, a sam se trujes njom, stvarno ne razumijem.
A mozda i jesu bolje obavjesteni, a mozda su i nasi konacno jednom i ljudski da ih pohvalimo, pa nisu brzali sa informacijama rekla kazala, dok da je kurir i ostali sve promasili, ti ili neko drugi bi piskarao "eo vidjite kakva su to *****".
Stvarno ne vidim ovu poentu da se trazi neka "istina" u svemu, pa cak i u ko izvjestava bolje i tacnije. Ne shvati ovo licno, bilo je pregrst i dobrih i losih komentara na temu, no ozbiljno, sto se trujes, cemu to? Evo ovaj Branov tekst je jako dobar, po meni, i znam da je nemoguce, al valjalo bi da malo i zacutimo svi kolektivno i razmislimo malo o nama samima...