Originally Posted by
AL no1
Nisam čitavi,ima jedna pauza velika tu od nekog kasnijeg tinejdz doba pa do 30-ih. mada sam i tada uz neuredan život i konzumaciju tone alkohola,cigareta,znao da odradim doduše samo ponekad neki polutrening.
Ali dobro,sve to ima svoje,sad je br 1 zdravlje a tek br 2 izgled,lazu svi koji kazu da ne treniraju i radi izgleda,jer to normalno daje veliku dozu samopuzdanja.
A to što kažeš znam,većina iz moje generacije ne moze da hoda normalno da se ne zadiše,a ne da uradi par sklekova a kamoli zgibova,vidim to svakodnevno,no šta je najžalosnije,kad vidiš klince od 20ak g koji isto tako nisu sposobni ni za kakvu aktivnost.
E što me raduje,sreo sam ovih dana jer idem skoro svakog dana na Goricu,priličan broj baš mladih koji hodaju,neki trče...i raduje te kad vidiš da jedna tako mlada osoba ima izgradjenu svijest o onome što zapravo predstavlja jedan potpuno normalan,srećan život :)