A nije moj daleko bilo :)
Samo sam prolazio tuda i zapazio alfu pa golfa, prepoznatljiv je :)
Printable View
aaaaa onda ok :) a ja sam mislio da se jedino meni ne svidja :D
A na prosli post ja sam mislio da se samo tebi (i vlasniku) svidja hahahahahah
Alfatex je Alfin materijal na foru Alcantare/Ultra Suede-a...
srecna bila, zdrao da je vozis :)
a ja tebi pravo da kazem zabolje te tuki, jer vozis jedno od najsexy muskih auta danasnjice ;)
Chuesh prichu hahahaha
Vidjeh maloprijed jednu crnu PG table kroz BR.Na staru temu sam kacio njenu sliku.
http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif http://www.car-caffe.com/forum/image...es/smile06.gif
to je vremenom jedini paket opreme vozacima alfe i ima jedan dodatni zapravo izvinjavam se zove se FFFFUUUUUUUUUUUUUU ;) malo cudan naziv al tako je
Ma 159 i nije toliko nepouzdana (147, 156, 155...e to su prava sranja)...
iskreno prva i jedina da valja , i ne oslanja se na strast i slicne gluposti izmisljenje da se opravda neshto sto je napravljeno ka ja sad kad bi konstruisa avion od starih buradi
Real shit nigga, no kako ;)
eo neke poruke primam
http://i52.tinypic.com/2lue640.jpg
EKV, koliko se krecu cijene kod nas 159 poput tvoje, moze na pm ako je tajna :D
Vidim po njemackoj da su 2008 sa ispod 60K km po 8-9 hiljada, sto mi je velik pad cijene s' obzirom da je osnovna u srb 28 hiljada? Baš sexy auto, sa srecom :)
http://www.facebook.com/media/set/?s...559.1362549788
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/media/set/?set=a.2048247650128.2122757.1362549788
Fenomenalne slike, ne sumnjam da je i događaj bio takav.
Olivije, pa Alfe su poznate po tome.
Nova 30 000, posle godinu dana 15 000.
Cuh to na top gear, zna li se razlog? :) Svidjela se ocu 159 opasno :) Jos kad je vidio da je jeftinija od E90 + mladja + manje presla + ljepsa :)
Jedini razlog pada vrijednosti je nepouzdanost.
159 solidno drzhi cijenu....i dalje za 10K teshko da mozhesh uzeti neshto shto nije skoro pola miliona obrnulo vec....