Zaključujem da sankcije ne djeluju na njega, jer "ima papir da je lud". Nije vaša nadležnost.
Printable View
Зашто се толерише моје константно вријеђање? Зашто модерација одмах реагује кад одговорим, а лагано прелази преко вријеђања? Нека ми се брише, ок, али нека се има сличан аршин и за друге.
Ja mislim da su moderatori uzeli neplaćeno odsustvo što se vrijeđanja,etiketiranja i sl. tiče
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
I ispravno je napisao,njegovo vrijedjanje...hoce jezik pravo :)
Na stranu shto je slabo pismen pa misli da treba tako napisati :joy:
Apel na moderaciju da nam ne dira Ćacija. Zabavlja nas na jedan bizaran način.
Nije primjedba no opaska.
Znači dobila sam opomenu da stavljam zvjezdice i da imam neprimjeren rječnik od moderatorke koju prije svega poštujem pa je ovim putem neću ni imenovati nadam se da će i ona ispoštovati moj rispekt jer tiče.se foruma.Neću da stavljam jebene zvjezdice jer ovo osjećam kao miesto u RL imam ođe ljude koji su mi postali bliski kao u RL neki čak i više.I nema ko što da se čuva ljudi sa "neprimjerenim" rječnikom no foliranta koji ***** motaju u folije kojima recenzenti izlaganja pakuju u filharmonije.
A što se banovanja tiče može i doživotno što se mene tiče samo da mi se ne ograničava sloboda pa da smo zdravo nokad ođe ni prema kome zlonamjerna bila nisam meni je ođe savjest čistija više no iđe.
Eto.Da sno zdravo.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk