Isao bi na pg da nije uspio tamo...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Isao bi na pg da nije uspio tamo...
Sent from my iPhone using Tapatalk
I ko jos vjeruje u ovakve gluposti?
Bizbi :)
MNE E195 sletio;
Air Serbia A320 sletio;
Turk Hava Yolari:
https://i.postimg.cc/zX26PwBh/IMG-9819.png
Najaca stvar tk za tivat je prerutiran za pg i putnici iz tv prebaceni na pg i onda im otkazu i ovaj [emoji2369]
Sent from my iPhone using Tapatalk
zato pegasus leti po turbulenciji lagano, stigao sam sa Kipra juče, karta 90e u jednom smjeru preko Istanbula i to na dan polaska
jutros ovaj iz beograda okrenu ga iznad podgorice umjesto iznad jezera, mislio sam da ce u dalmatinsku da sleti
Jes ima taj kralj u MA koji slijece tako, ja sam bio u soku prvi put. Samo sto vertikalno ne ulaz u pg:)
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
navozali ste se lijepo, ne znam što nije sletio na Tiranu pa da vas prebace busom
Upravo preletise uz samu obalu, 6 komada black hawk-ahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2eb2534ee7.jpg
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Evo ga i Đed Mraz notiran...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c15cffc2a3.jpg
W46691
Pratiteme!!! Poyyy
9.99e:)
Lijep provod
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
nemase
od cega moj brt
Ma ufatio sam i ja tu ponudu. Dobar ulov za januar iz tirane
Sve najbolje, nije mi bila namjera da nesto omalovazavam
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
:lol:
A dje 9.99…
https://i.postimg.cc/YSwMrj8g/IMG-0228.jpg
JAL A350@Haneda:
https://i.postimg.cc/htSZR703/IMG-0329.jpg
Svi zivi kazu. Japaci su to. Kod nasih ljudi bi bilo mrtvih u stampedu koji bi se desio.
https://twitter.com/pubity/status/17...7_9XZ5LFA&s=19
Da, ali sa druge strane 5oro mrtvih u drugom avionu koji mu se nasao na put.
Kod nas bi bilo barem 300+ mrtvih u stampedu između ovih koji hoće da se spasu i ovih kojih hoće da spasu ručni prtljag...
TT
…da snime i da objave…
uporedjujete li to Japance sa ovim plemenom odje? [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk