sto sam se najela kao.... :mrgreen:
sto je lijep dan...
sve mi je lijepo danas :D
Printable View
sto sam se najela kao.... :mrgreen:
sto je lijep dan...
sve mi je lijepo danas :D
tu i 'Bekutan' kupka i mlijeko za tijelo...
Vikend... :)
Svađice po internetu, iznimno me usrećuju.
Odlicno kupanje u HN-u,zatim,jos bolja svirka CT,odlicnih par ljudi koji me ucinise srecnim danas,znaci dan za 10-ku..laq noc..:D
Sestra mi se vjerila, srećno bilo,
a ja naučih noćas Cica Kranjčara da pjeva 'Šetajući pored Ljubovića'...i to baš pored Ljubovića -City hotel...
Fudbalski klub Barselona.
ja sebe konacno poceh da cinim srecnim, dobro naucih posle 25 godina
ponovo sam radio sve na "pogresan" nacin, i opet je ispalo super :)
...zvuk Windowsa kad se pali racunar!
Drage osobe, uspijesi, sunce, voda, Isus...... Barcelona..............
Uvodjenje zakona o zabrani pusenja na javnim mjestima, samo da se toga ovog puta pridrzavaju. Da prodisem kad udjem u kafic.
Stvari koje me cine srecnim...sto veli Kordel Voker Barcelona..
A nervira me ova hladnjikava vodica,i mEleon rusa..poludjeeeeeeeeeeeeeeh,aloooooooooooooooooo!
Netrpeljivost između goozice i Robovlasnice.
Mada mi se čini da su njih dvije ista osoba.
Šta vi kažete?
gostovanje dubioze kolektiv u nk 22/23/24 jul. juhuuu
Još 12 dana i mrš Švajcarsko, zauvek, AAAAA ne mogu dočekat'!
- Kraj radnog vremena, poslije mašine od 8 radnih sati najmanje
- Poziv koji čekam :)
- Pažnja jedne osobe... Joooj..
izuvanje iz 'stidnih' cipela....bolje no orgazam...
Hari Krisna... Popravi mi pola sata pauze, momentalno.
Nikon...
Divno, njezno, drago i osjecajno bice pod nadimkom ARTEMIS. http://serve.mysmiley.net/love/love0031.gifhttp://serve.mysmiley.net/love/love0085.gif
V8 motor i kad imam para da sipam u isti <3 <3
Priroda koju imamo. :)
A sve ovih dana. :) Stvarno, jos tri dana :)
Uspjesno provedenih,vjerovali ili ne 8 sati na fakultetu-ovo pamtim,jer se za zivota nece ponovit(siguran sam u to)..:D
Beskonačna petlja.
kad mi se krmak od kučka lukavo uspentra na krevet, pa mi njušku poturi pod šaku da ga mazim...kakvo je ovo faslače...udaviću ga!
ja bi se rado mijenja' :) .. mislim da i ti nebi mnogo razmislja' :p
bi pola sekunde, i to samo sta da spakujem :)
-zamisli koliko bi skijanja imaliiii i onda krivudavih puteva kad okopniiiii
samo pasos :) ..
Svajcarska je obican k.urac od zemlje, ljudi nenormalne stipse...Dobro je ako se kako mogu pare napravit na brzinu, pa se vratit u CG...drugacije ne bi zivio tamo za spas...No to nije tema odjenak ;)