crna gora sva sa njenim prslim promasenim poslovanjem
Sprema se kiša, a ja htio na kupanje. :P
crna gora sva sa njenim prslim promasenim poslovanjem
Komarci su mi noge isfetali...
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Brisanje postova bez ikakvog razloga.
trenuTci, podaTci...
nothing comes from violence and nothing ever could
E kakvi ste bogalji.
I am so post-rock I shit sad birds.
nervira me sto nemam vremena....
Ludilom maskiram dosadu
zamolio bih ovako javno gospodju "goozicu" da me ne uzima usta i moje postove jer cu morati da je opsujem pred svima.
nervira me isto ovaj pečenjak ispred kuce sto se uvijek na njega nasadim pa me boli cjevanica svaki dan u jutru.
"Čistim ođe, nema tu gospode."
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u...C5%A1enja.html
Ajde sve, ali u parkovima?! Pa to je otvoren prostor!
O madona...
:/
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
nervira me sto se net raspada ali bukvalno raspada..pola stranica nece da otvori.. grrrr
obiđoh po' Evrope, a NIKAD nijesam bila na selo..
ni u Berane, Rožaje, Gusinje, Plav, Bijelo Polje, Pljevlja, Kotor...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kotor sam vazda najvise volio od svih primorskih gradova. Ima nesto u njemu <3
ima' ja..![]()
Nervira me kad mi policija uzme vozacku , pi smecari
zaboravih i Andrijevicu...
Sell the Vatican, Feed the World!
Taj ko je birao dje ce smjestit ludnicu postavio ju je tacno dje treba,inace nije los Kotor.Savnik uz duzno postovanje mi je presmijesan.Ja bi ga zatvorio pa neka se presele u Niksic brate,svi bi stali u jedan blok.
Krkna,nijesi nikad bila u svoje selo ili uopste na selo?
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
A, ne nervira me vala, al mi je gadno kad vidim bebicu s probusenim usima - mindjusama, PI! :?
Nepodobna za vaspitavanje.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks