Ja nigdje nisam vidio ispod 1,35.
No:
http://img6.imagebanana.com/img/d2ryitez/Capture.JPG
http://img6.imagebanana.com/img/qj3e01a4/.JPG
Ovo mi treba, pogotovo ovo zadnje.
Printable View
Ja nigdje nisam vidio ispod 1,35.
No:
http://img6.imagebanana.com/img/d2ryitez/Capture.JPG
http://img6.imagebanana.com/img/qj3e01a4/.JPG
Ovo mi treba, pogotovo ovo zadnje.
Ima ima. Npr u Doboju je plin 95 feninga, a u Sarajevu je od 1.20-1.35 KM, Lukavici 1.07-1.10 KM.
uh odoh u buda bar da proslavim ovaj skok... thank you mr Osama :)
Rekordno nedjeljno pojeftinjenje nafte
Cijene nafte su opale i u petak, a tokom protekle sedmice su bilježile rekordno pojeftinjenje za više od 16 dolara, pošto je na ovom, ali i na tržištima drugih sirovina, pritisak prodaja bio prevelik.
Sirova nafta tipa brent je pojeftinila za 1,67 dolar - na 109,13 dolara za barel, u veoma aktivnom poslovanju, udvostručenom od prosjeka u prethodnih 30 dana. Tokom protekle sedmice ova vrsta nafte je pojeftinila za rekordnih 16,76 dolara po barelu.
Agencije prenose da je američka sirova nafta opala za 2,62 dolara - na 97,18 dolara za barel, što je pojeftinjenje od 16,75 dolara za nedjelju dana.
U početnom poslovanju, cijene nafte su bile podstaknute podacima federalnog ministarstva rada da su privatni poslodavci u Sjedinjenim Američkim Državama SAD tokom aprila otvarali nova radna mjesta najbržim tempom za posljednjih pet godina.
Kasnije je, međutim, jačanje dolara oborilo cijene nafte. Euro je opao na najnižu vrijednost za posljednje dvije nedjelje i približio se najnižoj vrijednosti u odnosu na dolar od januara, pod dejstvom vijesti koja se pojavila u Njemačkoj da će Grčka napustiti zonu eura. Ta vijest je kasnije demantovana.
Analitičari procjenjuju, na osnovu ponašanja investitora, da na kratak rok može doći do daljnjeg pojeftinjenja nafte.
Kad su u pitanju dugoročnije perspektive, međutim, kuća "Goldman Sachs" predviđa da bi cijene nafte mogle do 2012. i da premaše skorašnje visoke vrijednosti jer će se fundamentalni faktori na tom tržištu pogoršavati.
Situacija bi mogla da postane kritična početkom naredne godine ukoliko libijska nafta i tada bude van tržišta.
ne dajte se libijci..crnogorci su uz vas ! :)
http://www.vijesti.me/vijesti/od-uto...i-clanak-18986
pazi sad kad pojeftine po 2 centa ili samo naftu a benzin nista :D
Pojeftinice benzin 1.5 centi a naftu nece dirati. Moja prognoza :)
Ne znam zasto odmah da pojeftini, pa barrelu koji se kupuje danas po nizim cijenama je potrebno 5-6 mjeseci da dodje kod nas.
Od sjutra 10. maja u Crnoj Gori će litar eurosupera biti skuplji za jedan cent i koštaće, (umjesto dosadašnjih 1,36 eura), 1,37 eura, dok će litar eurodizela biti jeftiniji za tri centa i koštaće 1, 27 eura, umjesto dosadašnjih 1,30 eura, saznaje CdM u Ministarstvu ekonomije.
Litar eurodizel za industrijske i komercijalne svrhe biće jeftiniji za tri centa, i koštaće 1, 04 eura.
"Cijena eurosupera BMB 98 ostaće nepromijenjena, i litar će i dalje koštati 1,40 eura. Takođe, i cijena lož ulja ostaće na dosadašnjem nivou i u narednih 15 dana iznosiće 0,97 eura“, saopšteno je CdM-u u Ministarstvu ekonomije.
Svaka cast luksicu!
đe sipate plin? ja sam do sad isao na onu pumpu kod delte ali u zadnje vrijeme im je bas los plin i gorivo..
kakvo je ovo slovenacko gorivo dodje mi duplo dno da napravim da ga prosvercujem..a i jeftinije je sedam centi, al dobro oni inace imaju losije plate pa zato..
Pa dobro Rusija je zabranila izvoz benzina zato je benzin poskupio, a nafta pojeftinila.
Kakva je ovo ekoloska drzava, nafta za zagadjivace ide dolje a benzin gore, a uz to barel ide dolje.
koga briga za ekologije samo im daj paruljina u budzet!!!!
Opaaaaa:
http://img6.imagebanana.com/img/8v71sefl/Capture.JPG
Have a bit of that!
Oporavak cijena nafte na međunarodnim tržištima
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/110509148
Taman da poskupi za 1-2 centa.
Od utorka bi sva goriva mogla pojeftiniti od 15 pa do 30 lipa?
http://www.24sata.hr/biznis/od-utork...30-lipa-220789
Vjerovatno će zahvatiti region :-)
15 lipa u prevodu kod nas 0.03 centa :lol:
3 centa, dosta za početak :-)
nije lose, za pocetak kraja.
http://www.njuskalo.hr/tuning-snage/...oglas-2583584-
ušteda i do 30% :-p
pi! znao sam!
http://www.cafemontenegro.com/index....25&news=177016
bas nije fora da pada cijena, no gore brate..
ma nek se gone u **** *
10 puta poskupljuju 2 puta pojfetine... **** ***** *****
svejedno mi je vise oce li bit 1.05 ili 1.50
LOPOVI.
U taj pojeftinjeni benzin će tu razliku od 3 centa nadomjestiti vodom :shock:
Pitam se dje im je racunica da bmb98 nije ni centa pojeftinio, kad sam zadnji put sipao, razlika je bila 1 cent u odnosu na 95, a sad je 6 :p
sent from my nokia 3310
slabo im prolazi taj od 95 pa je na akciju jer je izlapio ;-)
ocemo LPG down :D :P
Tako je, tako je! Fabia, potvrdi! :)
Cini mi se da gorivo spuste na 80centi,opet bi nas narod bio nezadovoljan :)
Ne kazem da je jeftino,ali samo neka ovako nastavi i ja cu biti srecan korisnik eurodizela :D
LPG DOWN!
Potvrda.
e ovako sipao sam plin na vuk petrol i presao mi je auto puno vise nego kad sipam na eko.. ima li ko iskustva dje da se sipa plin u pg?
eto imas ti :)
"Cijene goriva bez promjena"
Ako nista drugo, brze cemo skupit one naljepnice za lopte na Bonus Petrol :D