Hrtvatska - Bogami su prejaki, pogotovo doma, tako da bi ih izbjegao, pogotovo ako dodje Cico, jer ce ih "motivirati"...
Portugal - Jes da bi opet bio spektakl u PG, jes da bi dosao Ronaldo i kompanija, ali mi se vise gleda EP sa Crnom Gorom, nego Portugal, pa neka nam dodju u grupu slobodno... :)
Irska - Mislim da bi ih odradili dobro u PG, ali bi bilo zajebano kod njih.........za izbjeci...
Ceska - Evo bas im sad gledam sastav i najzvucnije ime im je golman Ceh...tu je jos i Rosicki, ali je on solidan igrac, kao i Baros koji se raspada. Mislim da bi ga cak i Batak pojeo, tako da se nadam da ce nam oni doci, da im uvalimo 2-3 gola, i lagano da se odigra taj revanas... :)
Ajde dako ih prozovemo... :)

