Originally Posted by
Ostoja
Bez namjere da pravdam, samo da objasnim. Što se tiče boja, slika jeste malo "tmurna" jer je napravljena u cik zore, mislim da je bilo nešto oko 5h ujutro. Nijesam vodio računa o kadriranju, već sam bio fokusiran na balon ispod i htio sam da uhvatim odsjaj sunca koje je upravo u tom trenutku izlazilo. Na kraj pameti mi nije bilo takmičenje na cdm forumu:D Fotografije pravim za svoj merak, bez pretenzija da pravim umjetničke fotografije. Nikad ne koristim photoshop nego ostavljam fotografije onako kao su napravljene u tom trenutku. Sa svim tehnickim nedostacima. Možda nije prikladno poređenje, ali ja i žene više volim kad su prirodne bez "photoshopa" (pudera i karmina);)
Fotografiju sam postavio van takmicarske teme, tako ne boj se konkurencije:)
Ako nekog interesuje, fotografija je napravljena u centralnoj Turskoj sa Huawei P20