Originally Posted by
supstitut
Poludi = kvar i problem u nekom uredjaju koji treba ispitat [emoji16] ne znam se strucno izrazit, nisu meni to rekli ljudi koji su dolazili iz disttribucike vec majki, a ja vama. Ako neko ima br.nekog elektricara ili firme da to ispita neka javi u ova dva dana. Bas je problem jer je visok racun vec 2.mjesec a tu nema nikoga u stanu sem povremeno se naleti, upali sijalica, ostali aparati su ukljuceni tipa tv, frizider, zamrzivac, sporet itd. Jel moguce da dodje do takve vrste neispravnosti kod uredjaja,kako oni kazu, da "vuce" 2x vise struju?
Sent from my SM-G930F using Tapatalk