ja sam popizdio na opnoga strucnjaka od vas koji je sve teme o borilackim vjestinama spojio u jedno samo da znate , pi , kad vec ocete da se ugasi taj forum , i ne date da zazivi , stavite ga kao podforum pod sport i kraj price i ne radi to vise , i volio bi da se vrate te teme nazad ,

