Oli mi objasnit sto nama znaci da oni izgube u Vels? Uzevsi u obzir pretpostavku da Englezima ne mozemo nista, Svajcarska nezavisno od rezultata u Kardif ne smije da nas dobije.
Printable View
Dobra utakmica namrtvo,samo ovaj Balic prelose bas prelose Risto je masu bolje odigrao od njega,Nikolic dobar go al nije igrao kao sto zna lose se krecao,mozda je uticala ta povreda na njega,a golub da da onakav go u ono niko nije vjerovao :)
@ obe drugi go necu da komentarisem,onog velsanina jos traze na goricu! :D
Krivica zašto je Vlaisavljević na čelu mlade reprezentacije je isključivo na FSCG-u. Zataškali su onu sprdnju u Jermeniji kao da ništa nije bilo. Sa ovakvim timom odigrat onakvo prvo poluvrijeme je zaista neshvatljivo. Goluboviću je mjesto u špicu izgleda pošto se traži njegova prava pozicija evo druga godina pa eto ideje :). Mugoša talenat, ne ekstra-talenat ali bi mogao ostvarit vrlo solidnu karijeru. Vešović koči igru da je to nevjerovatno. To radi i u C. Zvezdi pa zato tamo ni ne igra. Ovi A reprezentativci su se sprdali večeras no dobro. Nikolić mi se kao igrač ne sviđa nikako, ali dako se prevarim u procjeni. Bitno je da smo dobili, ali je šteta sa ovakvom generacijom da nemamo igru je nedopustivo. Srećan sam što su igrala četvorica iz Budućnosti (koji su i ponikli u tom klubu) za razliku od prošlog ciklusa kad je sramotno vođenje kluba učinilo da nema nijednog u mladoj reprezentaciji osimo nih koji su došli u Budućnost sa strane.
Kako im ne mozemo nista? Vala taj X mozemo izvuc, koji usput i njima odgovara...Ako Vels dobije Svajcarce, sto nije nemoguce, to je to...Ali ja ne vjerujem da ce bas tako biti...
I vrlo bi bilo bitno da sacuvamo 3 boda prednosti, jer bi onda u Svajcarskoj imali pravo i na poraz tipa 2-1 ili 3-2...
Sad cu bit pogresno shvacen, a ne volim ovu reprezentaciju nista manje od svih vas.
Ljudi mi smo izgubili od Velsa, igrali odje nerijeseno sa Bugarima. Pogledajte highlights-e sa meceva koje smo dobili, i stvarno izgleda kao da je djeda mraz s nama u ekipu igrao. Bod na Vembli je bio praznik, a to nije svaki dan.
I ja bih volio da im sedam damo odje, ali treba bit realan, Vels je trebao 5 da nam da.
:lolblue:Mislim da je svratio u Boćare na pivo :D
Bez zezanja, ovakve utakmice su kao stvorene za skaute i sigurno mu onakav gol samo diže cijenu. Šteta što je bio nespreman za 90 minuta (zbog inata jednog čovjeka a svi znamo ko je to), ali dako dođe pojedinima iz donjeg u gornji kraj.
pretjera ga za ovih 5 golova.
ne znam dje si vidio djeda mraza. ja sam ga vidio protiv engleza kako skerece onu loptu da ne zavrsi u gol nego na precki. a ako mislis da je djed mraz umijesao prste u to sto smo mi igrali tvrdo i sto smo imali super raspolozenog bozovica onda ti i ne volis ovu nasu reprezentaciju nesto posebno.
Ajde ne 5 nego 4. Poenta je da su imali jos dobrih sansi pored dva gola. Mene mozda pamcenje slabo sluzi pa se ne sjecam neke gol sanse za nas. Sad ces mozda ti nac jednu, ali to ne mijenja stvar.
Dje sam vidio djeda mraza? Ajde ovako, go u Bugarsku smo dali iz mozda jedinog suta u okvir. Vels nam je odje pogodio precku, imao ponisten gol i jos po koju sansu. Svajcarsku smo ajde dobili, samo zato sto ne mogu da premotam cijelu utakmicu. Za bod u Englesku nista nisam reko, to je bio bunker koji je odnio ono za sta je doso.
A sad cu ti rec sto i ja i jos dostinja igraca misli. Dobijalo se, sa vise srece nego nekih zasluga na terenu. I tad je sve bilo dobro, a Cico je bio genije.
Sad kad su dosla dva velika neuspjeha, taj isti Cico pljuva po igracima.
"Prvi gol je greska Bozovica." Naravno, najlakse je pljunut po igracu i rec da nema utakmica u klub. Ka da ne trenira, ka da nije pripreme proso s tim klubom. Pola bodova je iz njegovih rukavica izaslo.
"Drugi greska Balica". SRAMNO je i bezobrazno okrivit momka od 20 godina koji debituje za reprezentaciju, igra protiv najboljeg beka vjerovatno citavog svijeta a da pritom NIJE kriv. Pogledajte dobro snimak tog gola. Balic i Zverotic idu naprijed u napad, posro Vucinic gubi loptu kao da igra ispred zgrade, duga na Bejla koji je vec duboko u nasu polovinu. Remzi je sam pored TRI nasa igraca i daje gol.
Igra prema naprijed DOBRA?! Alo bre, jesmo mi istu utakmicu gledali? Vanbracni mu sin i Simon koji trce ko muve bez glave, i dvije najvece zvijezde koji ne znaju u koju su drzavu.
Je li prica da fale 4 standardna defanzivca malo smecarska prema Savicu? Sto je on, klupa?
Tako da koliko god ja cijenio tog covjeka, ono kako se on ponio posle ovoga meca je za gadjenje. A kazem opet, to nije samo moje misljenje, nego misljenje i mnogo bitnijih ljudi.
Sve i da Svajcarci izgube u Vels,opet se lomi u zadnji mec,samo sto onda mozemo da izgubimo jedan razlike s postignutim golom.Je li nam to pomoc ili ne prosudite sami.
Mada momci,mi dobijamo i Engleze i Svajcarce,bez brige idemo direktno.
You must spread some Reputation around before giving it to Mad_dog_KO again.
A dacu ti je vala da jebe oca cim budem moga.
You must spread some Reputation around before giving it to Mad_dog_KO again.
Možda poneđe malo prećarao, ali u cjelini sjajno zapažanje, pogotovo prvi dio. Za 2 mjeseca postadosmo svjetska supersila, ne znam kako se fudbal prije nas igrao. Valjda ćemo moći do tog boda u Bazelu i svi da se bijemo nogamo u guzicu, samo se bojim da čika Sep malo ne umiješa prste...
cico nije PLJUVAO ni po kome. rekoa je onako kako jes: bozovic jeste bio kriv, drugi jeste bila greska balica i to je tako. to su cinjenice. neko ga je pitao i on je to rekao. a mi svi smo to i vidjeli. niko ne krivi balica niti bozovica, greske se desavaju. druga stvar oko koje se necu sloziti je ta sto pricas o nekom nepostovanju prema savicu. prica vezana za odbranu je ta da se uvjek govorilo da igramo utakicu sa potpuno drugom odbranom u odnosu na pocetak kvalifikacija. premotaj film pa ces vidjeti da je savic upao kasnije u kombinaciju.
sto se tice simona necu komentarisati. za djalovica se slazem, nikad mi nece biti jasno zasto ga toliko forsira - ali, valjda on zna bolje od mene i tebe zasto to radi.
na kraju, ne znam odakle crpis ovoliki negativizam prema cicu i prema cijeloj ovoj misiji nase reprezentacije. mene ti momci cine ponosnim i kako god da se zavrsi sve ovo oko kvalifikacija znam da cu i dalje ici na stadion i bodriti te momke svim srcem...
Izbace me iz takta prozivke na racun patriotizma i cuda. Jedino sto je dobro je sto je Engleska nocas odigrala pola utakmice na svoju polovinu, dobili su kao mi pojedine utakmice.
Prvi gol. Zverotic ispao. Bozovic odbio loptu koju je vjerovatno trebao da uhvati. Igrac SAM u PET metara. To su greske barem trojice pojedinaca.
Drugi gol. Napisao sam gore, a tvoje je oli ostat bezobrazan pa ne pogledat snimke od pocetka tih akcija.
To su cinjenice i to se ne moze pobit.
Za sve ostalo mozes da mi zamjeras pa i za to da ja ne volim nekoga ili ne cijenim te momke. A to naravno nije istina.
Samo za razliku od mnogih, a narocito smecarskih nazovi novinara, znam da kritikujem kad neko izije *****.
A Vlaisavljevića stvarno treba poćerat, ovi mrčeni igrači stalno djeluju ka da im nije jasno što ko treba da igra - mada im i nije čudo jer voli da izmišlja pozicije koje obično ne igraju u klubovima, a evo gledam 3. utakmicu i dalje mi nije jasno ni koju formaciju proba da postavi.. ovo se noćas dobilo jer smo dosta jači od ovih, a igra i dalje ne postoji, šteta što ni ova generacija neće bez zveka moć do baraža....
Nista,najbolje bi bilo ovako.Da se dogovrimo mi sa Englezima,ako Svajcarska ne dobije Vels,da im fino mi damo jedan gol u drugo i oni prvi mi drugi,svi srecni i zadovoljni.
uiiiiipppppppppppp :)))))
kakva je situacija sa ovom najboljom drugom, i sa ostalim drugoplasiranim, treba razmisljat ko nam moze doc u baraz
Imas odje po sredini strane tabelu, samo ne znam jesu li ove utakmice od nocas ubacene.
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012_qualifying
treba takodje razmislit da ne budemo najgori drugoplasirani....
Chekajte malo ljudi, gleda se medjusobni prvo, stoga ako dobijemo Engleze tamo moraju da nas dobiju sa 2 razlike. Tako nije bash da utakmica protiv Engleske nema rezultatskog znacaja.
Sto se tice mlade reprezentacije , ocajna igra , meni je jako zao sto gledam nesposobne momke na sredini terena koji ne umiju da prime loptu , koji ne umiju da podijele , koji ne umiju da centriraju , koji ne umiju dva pasa da povezu po zemlji da ta lopta ne skakuce , da ne lebdi i svakog sekunda se ocekuje da je presijece tudji igrac . muka mi je da gledam to mucenje jebeno , Vukcevic , Bogdanovic(kuku) , Kajevic koji tvrdim slucajno pogodio Golubovica kod gola jos ga onaj idiot od voditelja hvali kako ima dobar pas i dugu loptu a on mrco posle te asistencije izvodi neki prekid i salje loptu gore kod Crnogoraca sa juga .. Kakav ocaj .. A da ne pricam o nekoj snazi i otimanju lopti , kvaranju protivnicke igre .. ma nijedan nije blizu da zaigra umjesto npr Drincica ili Pekovica (ne kazem ni da su oni dobri -.- )
Bitno je da se svima vama ne svidja Vesovic , jeste smara loptu , davi ponekad , pogrijesi cesto , ali brate mili jedini je koji moze i kojem se vidi da zna fudbal , koji moze da pretrci igraca , napravi neku jebenu fintu i centrira ..
Koliko sam razocaran u sredinu terena , prosto ne vidim nijednog igraca kao buducnost nase fudbalske A repke .
I posle najveci hit ulazi Velimir Loncar , momak je gradjen kao da nikad sportista u zivotu nije bio i pocinje komentator i njega da hvali kako je promjenio tok igre .. a bucko vitaminac se vidio nije bolje da su ga u Mimi poveli da vecera ..
Vjerovatno sam precerao nedje , nadam se da mi necete zamjerit al je jace od mene ..
imali su dobrih sansi ali ni nase nisu bile lose, mozda i bolje i vise ih bilo. posebno vukcevica dje je pokusao da plasira mjesto da je opali pod precku i vanbracnog mu sina koji ne zna loptu sutnut al zna da trci i bori se , ako je to kome bitno. mislim da za pljuvanje cicovo niu u pravu jer je rekao kao sto i jeste, bozovic je kriv pa je kriv , onamo je morao bolje da intervenise. a za balica po meni nije u pravu tu je mirko kiksao a posle batak koji gleda bejla umjesto da mu pridje i zatvori ga za centarsut. koliko se meni cini da je tako bilo. sto se tice jovetica i mirka nisi u pravu nije bas bilo kao muve bez glave mada nisu imali nikakvu saradnju sa drincicem i kompanijom koja je trebala da malo otvara igru. o kometar djeda mraz i sl necu ni da komentarisem jer mi smjesno, imali smo srece ali ne bas toliko koliko ti kazes.
jedino mi se kod njega ne svidja sto forsira djalovica i bataka, po meni su njih dvojica rupe i ne zasluzuju da igraju na ovom nivou, da je bio umjesto djalovica bilo koji drugi napadac , bio bi opasniji po gol i sigurno bi mirko i jovetic imali vise prostora sto se vidjelo kad je isti izasao. a batak smjesan tip ni za nasu ligu.