Ja imam ovaj, odlican. Batrija bas dugo traje, vodotporan, u Multicom a nekoj akciji bio 120eur
https://m.media-amazon.com/images/I/718BTyUAe8L.jpg
Printable View
Ja imam ovaj, odlican. Batrija bas dugo traje, vodotporan, u Multicom a nekoj akciji bio 120eur
https://m.media-amazon.com/images/I/718BTyUAe8L.jpg
Wpool odlicni
Gdje bi mogao biti najbolji izbor zidnih lampi?
Ovako nešto, recimo:
https://b2b.matejic.rs/slike/artikli...1133433898.JPG
ali i ne mora biti.
neka dobra masinica za sisanje/bijranje, bez kabla, pozeljno da se puni na usbc?
Ova. Dere nekoliko glava evo već treća godina, čula nije. Baterija traje baaaaš dugo.
https://tehnoplus.me/artikli/trimer-...ir-clipper-eu/
Saomijev kliper dost dobar.
znam da nije kućanski aparat ali da li nešto ovakvo ima da se kupi u Podgorici, da ne čekam temu 2 mjeseca
https://img.kwcdn.com/product/fancy/...70/format/webp
Koga god da pitas on se izgleda kune u svoju masinicu/trimer/brijac :)
I ja koristim Philip-ove zadnjih deceniju i kusur i promijenio sam svega 2-3 komada tokom tog vremena.
Trenutno sam i ja na nekohj 7xxx seriji, ne znam tacan model na pamet.
Realno koristim 3-4 nastavka ukupno od nekih 15-ak koje imam.
Opaaa Zorane nijesmo te prepoznali :D
Ja da nije bilo korone i toga da sisam djecu bih koristio tacno 0 nastavaka :D
ovako 3 :)
inace, prva masinica, davnih dana, je bila rowenta na baterije sa keramickim nozem - oooodlicna - poklonio je na kraju
sad je philips, klasicna, radi bez greske godina 5
jednom ostren noz na nju
dajte preporuku za neki jaki stapni bezicni usisivac , a da nije 300+ eura :)
Ovaj novi xiaomi (https://mi-montenegro.me/p/xiaomi-va...0-max-eu--1090) po specifikacijama djeluje dobar. Meni se ne svidja jedino to što baterija ne može da se mijenja. Imaju i slabiji nesto, on je 60 evra jeftiniji
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Dje naći bežični prekidač za svijetlo?
Ovako nešto:
https://www.elementa.rs/proizvod/633...cnom-kontrolom
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Probaj ovdje https://smart-systems.me/
Ima Ikea kombinaciju pametnih sijalica i bezicnih prekidaca. Nije Bas to sto ti trazis ali mozda ti zavrsi posao, uz to su i dimabilne.
https://lubenicashop.me/me/pretraga/?search_term=pamet
Ja sam kupio svojevremeno strasnu led plafonjerku u HausMajstor isto sa daljinskim prekidacem, moze da mijenja boju i dimabilna je. I xiaomi je imao slicne varijante
U potpunom sam mraku po pitanju modernih mašina za veš i sušilica. Je li se što mijenjalo ili se i dalje gleda po tome koliko kila može oprati tj. osušiti?
Ima li kakvih novih funkcija koje bi bilo dobre za imati?
Je li kolika razlika u ovim od 500 i ovim od 1000€?
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Prelistaj par prethodnih stranica. Najbitnije ti je da je ne vataš po kupatilu i da ne radi kao traktor. :D
https://www.tehnomax.me/bijela-tehnika/bojleri/bojler-ariston-velis-plus-100l-sivi.html
Kakva su iskustva sa ovim bojlerom? Je li najbolji u toj klasi kao sto mi rece vise ljudi? Neki stariji modeli su vjerovali ili ne imali problem sa bukom, valjda je to rijeseno.
Valja li ovo da se usisa auto, prasina npr sa tavana?
Sta mu znaci ovo mokro?
https://www.okov.me/mn/proizvodi/tc-...assic-einhell?
Ja imam Kärcher mokro/suvo usisavanje. Pretpostavljam da je slican ovom Einhelu.
Mogu ti rec meni Kärcher radi odlicno, vuce vrhunski. Na kesu je za suvo usisavanje. Usisavah i auto i prasinu od suta, lisce neko itd itd, 1/1. Zao mi je pravo da ti kazem sto ne uzeh veci model.
Sto se mokrog tice, ako je kao ovaj sto ja imam, mozes maltene cjelu lokvu da usisas. Ja maknem kesu i udri. Kad zavrsim ispraznim vodu iz posude, i ostavim gornji dio nedje na sunce da se osusi filter.
Samo pazi da ti se posuda ne prepuni kad usisavas vodu, jer onda pocne da pljuva na onaj dio dje izbija vazduh.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Realno ovo nije neka para, a razmisljao sam da radim izolaciju na tavanaku ploci pa sam htio prasinu da usisan, svaki usisivac (kucni) pokvarit a ovinsu napravljeni za to.
Sada gledam vjerovatno ovo mozes nakacit i na masine npr. blanja, i slicne koje izbacaju pilotinu.
Vjerovstno trgujem. Hvala.
Ne mogu edit, review malo jaceg modela i komentar ispod za ovaj model
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...99374206f4.png
Po cemu najbolji, kako se to takmice bojleri? :D
Ako se gleda po dugovjecnosti, da pravi sto manje problema na duze staze, da je sto jednostavniji za servis, onda je medju zadnjima u klasi..
Ako se gleda po ljepoti, onda medju prvima... Zavisi sto ti je bitno...
Takmice se po tome sto si napisao, osim izgleda koji je naravno bebitan.. koji je onda bolji u ovom cjenovnom rangu?
ElitInox Cacak, prohromski kazan, ako se ne varam 15 god garancije na kazan, besuman, odlicna toplotna izolacija...
Mane su da je ruzan, tj klasican okrugli bijeli bojler sa rucnim termostatom, koji ce odudarati od nekog fensi sredjenog kupatila...
Ja imam njihov sa digitalnim termostatom, ali ga nema na nasem trzistu, cimao sam se da ga dobavim iz Srbije... Prezadovoljan sam za sad sa njim...
Inace je KIPS njihov uvoznik...
Cuo sam za njih da su se dobro pokazali.. ali meni treba zbog rasporeda u kupatilu da bude ovalni da bi stao kako treba, moguce da zbog toga mi preporucuju ovaj Velis i ako vidim da su misljenja podiljena zato i pitam odje da nadjem alternativu ako treba.
Kod nas nidje, vjerovatno, jer oni su zastupnici sa einhell sad. Svaka prica je ista sa nasim firmama, kad uzmu zastupnistvo, trebalo bi da mogu da obezbijede dostupnost djelova i repromaterijala. Ali....
Ali je razumijem, nemas kese za usisiavac, znaci nisam ga pitao za dio motora, nego potrosni materijal bez koga ne mozes, a uz njega dobijes jednu kesu.
Meni se na wd3 slomila plastika neka, nema je niko… sprdnja.
Najprodavaniji model vjerovatno… godinama se prodaje.
A bez nje je 90% neupotrebljiv.
Heheh, zezas. Smijem se jer gledam sinoc njega svudje (u svaku prodavnicu) i razmisljam za ovogo makar imas svaki dio [emoji23]
moze li se 3d printat??
Ili ponijet nekom autoplasticaru da zavari ako je nesto dovoljno veliko
Poručili su valjda..
Još gore, kačenje…
Pa ga ne mogu podići [emoji23]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ec19e60fe4.png
'vako, narode.. Trebala bi mi preporuka za štapni mikser. Dva smo skrckali nepovratno, iako se nije divljalo s njima.
Neću da kažem da su krivi mikseri, ali možda i jeste do njih. Nisam do sad obraćala pažnju na brendove kad su sitniji aparati u pitanju, ali iskustvo čo'eka nauči.
Ima li ko kakav konkretan predlog?
https://tehnoplus.me/artikli/mikser-...4hb1-6gg-600w/
Svaki dan se koristi, nismo ga djavolisali još…
Blagodarim, dobri čovječe :)
First s metalnim dijelom.
Sto pomenuste mikser, rece zena je ovaj nas pri kraju...a oduzio se posteno, kupljen u Tehnomax, evo 15 punih godina....cijelih 9 eura je placen, a namutio se sto malo koji u pjacu.