Izlaz iz garaže, zagradio trotoar koji se vidi desno. Uglavnom bude auto i sa lijeve strane. Kad izlaziš užasno nepregledno. Ali nikoga briga nije, ni ove što parkiraju ni nadležne.
https://i.postimg.cc/kXVM5ML3/IMG-20240222-201841.jpg
Printable View
Izlaz iz garaže, zagradio trotoar koji se vidi desno. Uglavnom bude auto i sa lijeve strane. Kad izlaziš užasno nepregledno. Ali nikoga briga nije, ni ove što parkiraju ni nadležne.
https://i.postimg.cc/kXVM5ML3/IMG-20240222-201841.jpg
prije neki dan onamo u ulicu baku iz pravca sumice ide bmw i daje lijevi zmigavac da udje u garazu one zgrade...zove li se green level?...kad oces matrak..na sred ulaza parkiran porsche sa 4 zmigavca..vozac naravno nije u autu...ovaj stoji ceka oce li se maci i za tih minut dok sam ja prosao vec se iza ovoga narpavila kolona preko semafora...
sad na kraju ne znam mace li se ovaj il je vozac bmw-a odluci da se pomjeri...ali je nevjerovatno koliko smo bezobzirni prema svim ostalim ucesnicima u saobracaju..
…i katanci i laserski zraci.
Ne moze, ulica, nije nase :)
Na trotoar substavili stubice i sad paekiraju full u saobracajnu traku. Nema tu pomoci sve dok nadlezne nije briga
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
a vjerovatno nakon sto su mu svirali jer blokira saobracaj :D
Prosto je nevjerovatan broj Nk degenrika koji radi uštede od 10 sekundi svakodnevno rizikuju smrt.
Bukvalno svaki dan sretnem bar jednu budalu koja presijeca magistralu i ulazi pod oštrim uglom na isključenje iz suprotnog smjera, a 30m dalje ima regularno isključenje.
Danas telac stao na sred magistrale, upalio žmigavac, i čeka, jer iz drugog smjera ide kolona. Svi mu redom sviraju, tek kad je krenula i iza njega kolona da se formira je uz negodovanje nastavio regularnim putem (za vrijeme koje je čekao na sred magistrale, mogao se lagano uključiti regularnom trasom).
Skica powered by Bizbi:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ae8853b567.jpg
Sent using Tapatalk
Da, da, to ej redovna pojava, uštedi 10 sekundi, tačno jedn apatrola tu.
Ali da ne budem andjeo, i ja sam jednom silom prilika t napravila ali kako je ispred pravac i vidi se siprotni smjer i nije ni u daljini nigdje bilo nijednog auta a toliko sam guslila iza jednog šlepera uh. Znala sam da će i on za Viluse a više nisam mogla i tuda sma skrenula, da bih izašla proje njega ka Vilusima. Priznajem, kriva sam ali tad i nikad više a svako 15 dana idem tuda.
Zadnji kruzni tok na stari aerodrom , zgrada normal dje je Palata [halal] njihova ulica ... nema za strance....https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6ebbeed867.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Slomice oni tu rampu ako je ne zastite betonskim stubicem na trotoar. :joy:
Ja zivim u zgradu preko puta, mi smo izglasali prije 20ak dana da postavimo rampu isto. :lol:
Postoji jedna gospodjica/gospodja koja pod Velje brdo kod marketa jutrima pravi istu stvar... sjedne u kola (okrenuta ka PG), smota puni lijevi i ode put DG... u zadnjih 20dana smo se sreli barem 5x, svaki put bez izuzetka kocenje sa obje strane i psovanje... samo je pitanje dana kad ce da osvane na banderu jer ce neko da je presega na pola
moze bit seta neki zeleni
Ma njihova je ulica sve upisano ,mozda su po metra vise izbacili rampu ali sve legitimno, zacudih se ispade Normal company dosta fer investitor
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Opet se prica o Starom A, a ove zgrade su skolski primjer Konika. Jig saw mi je komsija a veli da zivi na Stari, ja kazem da zivim na Konik, kako to?
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Ovo nama treba, ništa drugo:
https://www.tiktok.com/@tps_bikehart...Hx2XP6Gph&_r=1
treba, no je nelegalno :D
i samo dati 5% nagradu ljudima od naplacene kazne...