Najjača scena na temu. :)
https://youtu.be/8pDY_9u5Sn0?si=t4IfIcF7wXg4qfbk
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
Najjača scena na temu. :)
https://youtu.be/8pDY_9u5Sn0?si=t4IfIcF7wXg4qfbk
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Najčešći razlozi zbog kojih nesanica traje toliko dugo:
- hronični stres ili anksioznost,
- depresija,
- poremećen ritam spavanja,
- previše vremena u krevetu pokušavajući “uhvatiti san”,
- kofein/nikotin/alcohol,
- hormonski ili medicinski problemi (štitna žlijezda, apneja u snu, bolovi, refluks),
- navikavanje mozga da krevet povezuje sa budnošću i brigom.
Može li čoJk da se napali na nesanicu?
Ono - viđ' kako je suuuuper...
Spavam, Boginji fala, dobro :)
Od četvrtka baš zaglavih do danas sad me hvata umor onaj slatki a za ono dočekivanje kasnih sati se uopšte ne kajem. :)
https://www.youtube.com/watch?v=o0Yu-GlivRo&t=284s
Nesanica je ok ako si neki svjetski umjetnik pa imas inspiracije tokom noci u tom bunilu i onda milione zaradjujes od umjetnosti koju stvaras.
A ako nisi milioner umjetnik, onda je nesanica bas smor :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Pa tako nekako,ja sam navikao tako od svojih 12,13g...i aj sad pokušavam da pomjerim da mi je granica do 2h...vjerovao ili ne ne ide još uvijek,ali i oko 3 mi je uspjeh.
Ono mogao bih da se zainatim i da budem uporan i to sredim samo tako,ali...volim noć...a na drugu stranu,i svitanje je prelijepo :)
Zaspah sinoć prije 11 i probudih se bez buđenja u 5 i 20.Prirodno bez alarma išta.
Ogromna je razlika kad dočekaš zoru i probudiš se u zoru.Dočekivanje zore da podvučem meni je najbolji osjećaj.Endorfin u fulu.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ajdabogda! :)
Vala meni bi smor težak bio život da barem jednom mjesečno zoru ne dočekam.Ahahaha samo je problem kad se na taj osjećaj navučem.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6d38613739.gif
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Lijeganje u 21h nedje a onda prirodno buđenje u 5 ili 6 npr. Pa dodje i taj izlazak lagan
Sent from my CPH2611 using Tapatalk
Da legnem u devet probudila bi se daleko ranije jer meni generalno je maksimalno dovoljno 5 sati sna preko toga bi se osjećala smlaćeno.
Mislim da je sve individualno i nezgodna tema za savjete.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Desilo se.
Ništa me obećavam ka što bi rekao @joni doktor i to ispunjavam. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ne želim da budem u vinklo. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5e704ca350.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Pa pretpostavio sam,i bojim se bićeš budna sledećih mjesec makar...:joy:
Ne zavisi od mog svjesnog više "nesvjesnog". :)
A i okolnosti. :) Kojima nekad ne mogu da odoli m.A kako ide pakao i preko noći bojim se da sam tek najebala sa nespavanjem.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk