Ugostiteljstvo (generalno)
Nemam slika, jednostavno nemam naviku da slikam.
A evo nekih hintova:
1. Pulena u Bar, picerija, zapečeno povrće vrhunsko, svašta nabacili preko i zapekli. Čini mi se ne bješe skupo.
2. Čini mi se ne bješe skupo restoran na jezero u Skadar, ne u grad, brancin u jednu teću sa zapečenim povrćem. Da ne bude samo prženi i na žaru.
U Podgoricu su restorani generalno preskupi. Kad se jede riba cimne se Aja u Masline da spremi, donesu doma, svasta imaju, nije baš Langust, ali je korektan odnos para i muzike.
Četri parčeta tune za 4 tuna steka, neđe oko kilo su u Voli ribare 25€. To je cijena jednog steka u restoran koji nije preskup. Spremanje na tiganj sa dvije strane po 3 minuta.
Nestvarno su precijenjeni restorani, a tek su im vina bezobrazluk. Ići sa maržom x3 i prodavat 100€ bocu koja je u vinoteku 30€, ne ide baš.
Da ne pričamo ako bi htio nešto ozbiljnije naruči, da mu se donosenje boce i servis naplati 200-300€.
Ekipo na kraju, sve ranije navedene stvari su ozbiljno nezdrave.
Sent from my iPhone using Tapatalk