Mozda nije svudje. Cisto obratite pqznju da vas nedje ne iznenade s ovim.
Evo sa sajta, krece od 01.01.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4a637f1756.jpg
Inace je slaba informisanost o ovome kod nas, najsmesnije je sto sam zvao i Madjarsku ambasadu kad je pocela sva ova prica oko viza, ni oni pojma nisu imali o ovome [emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my SM-S908E using Tapatalk

