Iz raznih medija [Edicija 2024]
Koliko je bilo ubistava i drugog kriminala koji su naši zemljaci napravili u druge zemlje.
Razmislimo o tome prije nego popljujemo strance.
Usput, iz više puta viđeh đe pokupiše za njinim kuckom koji se posra. Naše slabo viđeh.
No misle da je to što iskenjaju njihova paščad ljekovito, pa ostave da se naaaarod liječi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iz raznih medija [Edicija 2024]
Quote:
Originally Posted by
Gagarin
Treba ih puštit da izduše. Možda malo budu tradicionalno dušili nožem preko naših vratova, ali to je mala cijena za građansku stabilnost sa Dalaj Mandom.
Sent from my iPhone using Tapatalk
kako bi ono priča onih putinofila kad su organizovali skupove podrške po CG u kojima su slavili ubijanje ukrajinske djece - trebalo je i Crnu Goru denacifikovat. zato je dobro što smo u NATO, radi ovakvih ka mandini glasači. jer bi kolko je sjutra ponavljali stvari kao njihovi idoli po Sarajevu i Bosni. ovako, ne smiju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Iz raznih medija [Edicija 2024]
Quote:
Originally Posted by
extravaganca
Oni ovako a zna se kako gospodski na Cetinju budu dočekani. Nije se nikad pjevalo ono ubij zakolji da Srbin ne postoji
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
sve je to uredno osudjivano. kao npr - ona budala sa CT, onda izjave Draginje etc. dok se ovakve stvari podržavaju i gura se narativ da bude samo jači i jači. naravno od strane dfa i njihovih privezaka iz vlasti.
samo se treba sjetiti skandiranja navijača dfa u sred PG prošle godine.
Sent from my iPhone using Tapatalk