Pa dobro gdje su?
Printable View
Pa dobro gdje su?
Amerika i Rusija brate - a đe bi drugo?
danilovgrad?
Ja sam cuo da ima jedan u Shteke I Kornet, kad se ide put Ct. Moze li bit da je tacno?
možda, no sigurno ne smije da se pokaže jer će ga odma ubačit u birački spisak..
Pozivam na Dzihad iz ovih stopa protiv vanzemaljaca. Braco i sestre ujedinimo u Svetom ratu za ocuvanje ljudske vrste.
Alien je musliman.
Al(i)en
zena 30god jede prasak za ciscenje [emoji102]
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Nocna smjena jos 5 noci Alhamdulillah.
Prevedeno stihovima, nocna smjena, nocna smjena, opasna si kao minsko polje.
Dies stultis quoque mederi solet.
ja bih volio da je džihad sveti rat
Želim te ovakvu, baš ovakvu.....2045-e!
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...16784043_n.jpg
Iza svake dobre devojke ili žene stoji muškarac i gleda njenu guzicu.
ono kad Alfred isprebija Supermena
http://static.comicvine.com/uploads/...7970-Super.jpg
Osjećanja...
http://www.dodaj.rs/f/D/AZ/2LQ2R9tv/untitled.png
Badža?