Ne mogu vjerovat' da sam primoran da pisem ovo ali je neko "nepisano pravilo" da se o ban-ovanim forumasima ne pise jer nemaju prava da odgovore na prozivke.
Printable View
Ne mogu vjerovat' da sam primoran da pisem ovo ali je neko "nepisano pravilo" da se o ban-ovanim forumasima ne pise jer nemaju prava da odgovore na prozivke.
Koliko bolestan treba da budeš da još u snimak pošalješ umjesto da se do kraja svog mizernog života ušima poklopiš. E zašto Bog čuva ovakve nikad mi neće biti jasno...
https://www.instagram.com/podgoricki...=1jb40i9qbh6w8
Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Izuzetno glupa individua, mogla je ovako stradat familija, jbm mu rodjendan
Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
Zbog snimanja i slanja snimka bi ga osudio 2 godine
Tabla od golfa 4 ili PASATA 4 (if you know what I mean)
Uz to dodaj snijeg i voznju po snijegu od 100+km/h.
Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
Brate, nema tu da se polije benzinom. Ides lijepo kod njih kuci i dizes ih sve u vazduh.
Onaj smimak gore. Evo i auto posle
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...43d69aed5d.jpg
Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
Ne zveknuo me niko ovako a da ostanem zdrav. Mucio bih ga danima pa bacio u more. Ovaj narod nije čist ozbiljno.
Poslato s Jadrana
Golf cetvorka + 160km/h u krivinu po snijegu(a nije je mogao ufatit ni po suvom) + snima + katastrofa muzika + izbaci snimak na internet dje udara neduznog covjeka...
Dobro je da su zivi ostali...
A samo se nadam da ce se potrudit da ga tuze ovi iz Scenica...
A tek debilni komentari na podgoricki tipa " je li slomio telefon" i ostalo ne bi li se skupilo malo lajkova...
To su ti Hakineni i ostali trkaci koji misle je zivot igrica.
Zatamnjen i 18 tocak... Ko moze da pogodi marku guma?
Sent from my iPad using Tapatalk
Vidjeh a6 i tigar gume... Auto 20 000e a gume 50e....
Novi q7 juce sretam u Bd. I gume tigar WINTER. Golf
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1ab4dfd5b0.jpg
A gume
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b6c16e3ada.jpg
Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
Treba napraviti grupu na insta i prozivati vlasnike [emoji1787][emoji1787]
Ja htio da uzmem felGe i veli brat 1000e, pitam koje su gume i dot? Kaze tigar nove, ok... Hahahhaa