Pričalaaa si o prošloj ljubaviii
a ja stisnuooo zube zaboliiiii
Printable View
Pričalaaa si o prošloj ljubaviii
a ja stisnuooo zube zaboliiiii
Što govoriš govoriš o nekoj novoj ljubavi
Da li znaš da li znaš kolko te zavoliii
Eeeee na sta se spalo, da u cijelu Podgoricu ne moz nac normalnu djevojku. Sve neki tripovi da su ribetine i da su nedostizne.
Boze baci ciglu i budi precizan!
Kad su uspjeli da opljačkaju poštu u zgradi MUP-a više me ništa ovdje ne može iznenaditi...
Svaki put za vrijeme ispitnog roka pronadjem neki novi hobi.
Cheers.
3P = pistolj, pejdzer i plavusa.
Vezi svoj dah za moje usne...
Cekamo rock'n'rolla da se javi sa "aj neka je sa srecom"
Srećna sam. :)
Salo moje, pređi na drugoga! :cry: :tuga: : žalost:
ista stvar.
prvo sam sa 52 spala na 43 i nikako da se popenjem do 50, pa sam poslije "lijecenja" zavrsila s dobijenih 30 kg i bataljenim cigaretama.
vratila sam se cigaretama ali ne i kilazi.
70 okruglo. na metar i 65. tuga, jad.
Ma ja sam kampanjac po opredeljenju, svake godine se u tipa aprilu setim da hej, leto stiže. I fazon ajde da za mesec dana skinem sve što je taloženo pola godine.
Nikad uspešna žena od mene :(
Bikna :D
Oće li prestajat ova kiša..
još danas..ne brigaj..
a ja sam tako stručno i lijepo podgrijala vosak, da svi u komšiluku vjerovatno misle da sam izabrala papu...
dje je munči?
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk