https://www.cdm.me/politika/vukovic-...i-u-podgorici/
Pucisticko preuzimanje? Druze, zar ti nijesi izgubio izbore?
Ufati se tamo za neku "slamku" sto nema US i sad tvrdi da je njegova vlast "legitimna". Iako je izgubio izbore. I to svi znaju. I on to zna.
To se zove manipulacija.
Isto i Dritan, izglasano mu je nepovjerenje, iza njegove vlade ne stoji vise od oko 5% glasaca (URA + SNP), a ponasa se ko da se nista nije desilo. Smenjuje ministre vlade koja je smijenjena. Fata se za slicne "slamke" kao Vukovic.
I to se zove manipulacija.
Sto je to kod
homo balcanicus-a da tako tesko priznaje poraz? I tako mu je tesko rastaviti se od fotelje? Ka' da mu je ta fotelja đedovina pa ne da da se u nju dirne.
Mučno je gledat te gladnike.:vomit: