Kakva ti je to zaostala, mentalno blaže retardirana, seljačka priča?
Na koji način tebe ta devojka ugrožava?
Printable View
Zaklanja mu vidik na fontanu.
Mi smo djeca podgoricka.... svima nam je mila.
Po obicaju su originalni...
http://www.pressonline.rs/svet/balka...ip-i-cuti.html
što ne spavam
Danas je najblaži oblik krađe - krađa identiteta. Svi se prave da su neko drugi.
Krađa vremena je najteži oblik - jer vam ga niko ne može refundirati, a najteže onaj ko ste se pravili - da ste!
go home divlad - you're high as fuuck
kad se nisam, bolje da se nisam ni probudila...
Ko bi rek'o čuda da se dese..
Ako dobro čitam dimne signale iz ciganmale, cijena bakra je skočila?!
Opet nedjelja. Rezervisana glavobolja i 754 hiljade (navodno) neodlozivih obaveza.. Okolino sjasi malo. Imajte dusu, i ja trebam prajvat lajf!!!
Pucam.
Posted via Tapatalk
Stanija dobila dobru poslovnu ponudu u Dubaiju. Jbg, vole arapi bušotine...
Oće li počinjat ovaj treći svjetski rat..
Jok, pa nije ni RasPutin blesav.
Evo da ne škrtarim... pa da se ko i mojim primjerom zdrave ishrane povede, a ne da se iza svake drugačije misli vidi upotreba kakvih aditiva i droguština što mozak prže.
Na ti... (pa naruči štogod zdravoooo) http://www.zdravaishrana.me/ I NE PRETJERUJ S RAKIJOM!