Ako oces bas da budes u 'istocnom duhu' onda ti escajg ne treba uopste... Mada si to vec znao :)
Printable View
Njihova Mousakkah nema veze s nasom :)
Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Ovaj gnjoč gore lijevo je pretpostavljam musaka, ne izgleda loše [emoji108]
Gledajte supu s lubenicom i ananasom [emoji23] (tako mi kažemo), koju nam majka uvaljuje, jer je zdrava!
Restovani krompir, pohovane juneće šnicle, salata od domaćeg povrća iz Jankovića krša.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b3025bb5ee.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...4dcf7e7368.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Jedete li vi što? :D
Ajmo malo koštunjavog i suvog voća...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...68b17272eb.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
jedemo [emoji20]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...da0ce81d6a.jpg
Što bi rekao cigo, jedu a plaču druže kapetane :(
Jutros omlet sa domaćim jajima (3 komada), mocarelom i iznenađujuće odličnom Martexovom pečenicom.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...43c2c0cbd3.jpg
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
pojedi to lagano pa krenu, cekam te u baru :lol:
A ostadoh ipak, ispade mi nešto ovamo :(
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nađoh u knjigi da su puhare(pečurke) jestive, te jutros odma na livadu pored kuće i u tiganj sa malo luka i soli. Odlične, prva klasa.
Ja sam u BP danas morao I svratih na najjace mjesto za cevape, kod Sencha naravnohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b1ba2bc726.jpg
Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Proja od bijelog i žutog kukuruznog brašna, sa svim i svačim (pileća prsa, ki$eli krastavčići, kulen, crvena paprika, sir stari taman pred kvarenje :D).
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1ab62f56a0.jpg
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ja spremao danas
Riža na tiganj propžena pa onda dodavao više puta po malo supe od povrćnih kockica.
A u drugi tiganj piletina pečurke sa ovom C kesicom koja je super..https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...54dcd90016.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...31d7df5020.jpg
Danas riba... Dva zvona su već nestala mad se sjetih :) https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...b40fbeef54.jpg
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Ma super, fresko je najbolje... Mi se kupusa napichismo...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8a44f9df8a.jpg
Krtola i bataci danas, prva liga bješe...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c3455a98d9.jpg
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja samo da prijavim da je top stvar za kuvana jela elektricni ekspres lonac... To je ova bolandza na par slika posljednjih... Nista ne prijenja, sve stavi i pichish... A drzi temperaturu, ne mora nista da se dogrijava/podgrijava... Top...
Mi vec godinama koristimo to, sve kuvamo u loncu tom.
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
I kom mene se expres lonac koristi za dosta stvari(obični ne električni) e za pasulj se ne koristi to znam.
Oće pasulj da zagori u expres šerpu ;)
Nece, nece... ;)
Moguće da ovi moji imaju neko loše iskusto pa izbjegavaju kuvat pasulj u expres lonac, nema druge :)
Mi smo batalili express lonce, ima 10 godina...samo obične šerpe...
samo metalac.
Pa ima i metalac ekspres lonac :p
Ne znam... ja da znam u ekspres loncu se spremi znatno brze, pa i pasulj.
(nisam cuo za to da 'oce da zagori')
U ovaj o kojem ja pricam nista ne moze da zagori...
Evo jutrosnji dorucak, puhara sa malo luka przena
https://i.ibb.co/5ckhp43/IMG-20190929-085351.jpg
https://i.ibb.co/djJV6w0/IMG-20190929-084034.jpg
Auh, izgleda bas ukusno...
https://lupomarshall.com/me/prodavni...-lonac-gi-pcm/
Ovaj mi imamo... Prelako se pere, ovaj umetak se izvadi i ljepota...
Mi ovaj vec dvije godine https://www.odigledolokomotive.rs/pr...-t1000-temaso/
Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
Prva proba pekmeza: 1,2 1,2 testis testis
https://i.postimg.cc/mDxxxfJZ/IMG-20190929-113814.jpg
https://i.postimg.cc/4xLZS0Xn/IMG-20190929-125542.jpg
https://i.postimg.cc/wvs6Jk8M/IMG-20190929-125617.jpg
Za narednu nedelju rekoh majci - čistimo zamrzivač, pečemo paprike, paradajz sos i još pekmeza. Nema stajanja do smrti!
Ja imam onaj stari sto se na ringu stavlja..Rešo i na terasu fišti :)
Jeste li zadovoljni sa ovim na struju da li treba da se modernizujem jel bolji od običnih expres lonaca, davno je bilo(ima 7-8godina) ali se sjećam da sam ovaj što imamo prilično skupo platio dva lonca jedan manji jedan veliki i jedan poklopac koji naravno ide na obadva.