Aston na plin:
http://www.amoc.org/forum/index.php?...;topic=18910.0
http://www.amoc.org/index.php?option...p?topic=2154.0
Printable View
Zasto ti pricas kao da ti vozis takav auto i da ti je blam ugraditi plin, to samo govori o tebi koji je tvoj problem.Sto tebe boli taki sto ce neko to da ugradi u takav auto, naravno mozes reci da se neslazes sa tim ali da ispiras ludima mozak kako je to cisto sra"nje i seljacenje.
Ja mislim da je iz ovoga jasno ko ima komplekse... I sto si zapeo druze za bogatase koji imaju para i boli ih kur*c za gorivo i koliko trose, niko ovdje ne prica o njima, prica se o normalnim ljudima koji mogu da kupe luksuzno auto, ugrade plin, i voze se jednako dobro kao i ti parasi...
Problem je sto ti parasi ugradjuju plin da bi se vozili jeftinije. Ja ne znam jednog parasa koji kaze necu da kupim iPhone 4S za 500, hocu da dam 700.
Ali znam budale koji kazu to, da bi se *****li da imaju.
Ja gledam da stedim sto vise para, da dam sto manje.
http://img.tapatalk.com/4dde005f-200d-9011.jpg
Sad stigao u PG, vec se coek raspituje dje ima dobar pljinac da ugradi, ima mjesta za bocu 60L u gepek
:-D
sent from my mother's nokia 3310
Pa kajen je 15 hiljada eura, zasto ne mozes da shvatis... to je obicni VW, njihova šasija, njihovi motori... to nikako nije ferrari, aston, lambo...
ps. pogledaj cijene kajena, svaki presao ispod 150k http://goo.gl/lrk9S
Dragi plinoljubci,
Samo vi vozite na plin, ja cu vozit ono za sta imam para a necu se vozit na ler i uzimat manje felme da mi manje trosi.
Rasprava je suvisna jer niko ne moze promijenit misljenje, posebno kad ga fabija ubjedjuje.
A to sto ustedite trosite sa drustvom kako ne, samo ugradjivanje plina vas odaje da ste u stvari stipse.
Aj nam jos jednom ispricaj koliko si ustedio na plin? I koliko si zaradio?
Mislim da je tema cijena goriva, i da se vrnemo na to, skupo je stvarno .
Kupus, kako slusa onaj Renol 4 :)
Stavio sam mu plin i poceo da radim ka divlji, znas koliko ustedim to je bruka :-)
Krenem put zabjela pokupim dvoje, oni po euro i dzabe se vozimo a isti auto i isto vuce i zvuk isti.
Sve je isto samo njega nema :-D
kupus...bolje da nisi nista pisa,nego da valjas ovakve gluposti...
Skupo a? Mene uopste ne nerviraju cijene goriva, cak bih volio da su malo jace, bila bi manja guzva kroz grad.
Znas li koliko sam ustedio?
Pogle ovo:
http://img6.imagebanana.com/img/jnsj5cxh/Capture.JPG
Znaci, 12,5 (10 eura) litara goriva - 90 km, 50 litara goriva, 354 km.
A znas li koliko to kosta?
Ovoliko:
http://img7.imagebanana.com/img/8e3tcn1b/IMG_0138.jpg
Sad za 50 litara benzina (nekvalitetnog i prljavog) treba da izdvojis 74 eura.
Za 50 litara prljave i nekvalitetne nafte - 69 eura.
Vidis li kakvu razliku izmedju voznje na plin i voznje na benzin?
Ne?
Znam.
Aj cao.
Meni nista nije jasno koliko si ustedio?
DA nisi na policisku akademiju?
on tamo a ti na jezik i knjizevnost :)
pa dobro vidis li smajlic :(
Zaboravio si veliko slovo i znak pitanja.
Jel vas uce na policijskoj akademiji znacenje rijeci "ironija"?
Ovako dje god odes, odes sa bocom hahaha
Fabia koliko ti trosi BMW na 100km plina cisto informativno?
12-13. :)
Ako uzmemo da je potrosnja plina na 100 km = 12 L
Ako uzmemo da je potrosnja dizela na 100 km = 7 L
dodje se na slican odnos utrosenog novca na 100 km, pod uslovom da se vozi samo na to gorivo!
Ugradnja kvalitetnog plina, dize cijenu.
Odrzavanje dizelasa, drzi cijenu.
Nisam pametan, ali dva rezervoara mi ne idu u kola, prema tome moj glas za sada ide ka dizelasu. To nije ekoloski glas. Ali, ako se nadjes iza lose odrzavanog dizelasa ili lose ugradjenog plinasa, svejedno padas u komu.... Sto da vam kazem...
konvertovali su i E60 M5...
Ma laganica, ovi sekvent uredjaji imaju ukupno 3 zice. How brilliant is that???
Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
da inspektor dusko machek vidi auto koje ide na gorivo i plin, rekao bi 'Sto ce dva goriva u jedno auto?"