Pica sendvic u buongiorno ili kakav burek sa sirom bih sad ja pojeo :(
Printable View
Pica sendvic u buongiorno ili kakav burek sa sirom bih sad ja pojeo :(
Ao sto cinite vi odje...sutra na cevape idem ahahhahaa :D
:respect:
obozavam sushi e sashimi..
japansku kuhinju, mada italijanska je naj!!!!toliko je raznovrsna..ne volim pizze i paste, a ne jedem ni slatko sem SLADOLEDA!!!
u italiji sam probala preko 100 vrsti-ma majstori..umjetnost..:p
Dajte mi cevapa...
A posle urmasice...
I vode onda...
I jaaaa :D Cokoladne torte, kolace, sladolede...
Njaaamiiiiiiiiii :joint:
Attachment 42931
Kako bi mi pala sad... :D
Dodji kod mene,imam ga u frizider :)
meni se sad jede kikiriki...
a mogla bih jedan veeeliki sendvič sa pršutom i ruskom salatom...njamiiiiii!!!
Sladoled Sendwich :(
Imam i ja sad, bas ti hvala :mrgreen:
A sad bi mi tako lijepo prijao jedan...
Attachment 42943Attachment 42944
:)
oce li ko doc kod mene na vruci caj i petit beurre? poceo ovaj ljetnji stomacni virus :(
najradije bih sad umakao smoki u eurokrem i uzivao...
mada prepecene one kriske mulino bianco sa kikiriki kremom i sok od kajsije... aaaaaa http://static.twoday.net/anima/images/homer_simpson.jpg
Da nema jedan vocni kup? :mrgreen:
Attachment 43059
e vako:
pene arabiata,
sonjin burek sa mesom,
sufle i koka-kola iz ster-a
i sve mi se to jede sad
ja zeljna kaloricne hrane :(
4-ti rumenko :$
cokolada u obliku 100 eura
Palacinka sa visnjama i slagom iskljucivo iz Skolijera u Pg. :)
tigar
......
Uh.........
Attachment 43833
Palačinke s nutelom. mmmmmm :D
koljenica :-)
ljudi, sladoled onaj veliki od kajsije... pa, nema preko toga. :)
jede mi se kinder bueno,a pije mi se sprite
Evo ti http://i32.tinypic.com/33bzjv7.jpg ,idi pa kupi...
Sad mi se jedu palačinke i to sa nutelom i plazmom :)
Sad mi se jede macho crni :cool:
http://www.shato.nl/catalog/images/lasagne.jpghttp://www.freerecipes.org/wp-conten...-bolognese.jpghttp://farm4.static.flickr.com/3145/...3fa3bbdf47.jpg
SVEJEDNO MI JE ,BILO STA OD OVOGA,A MOZE I SVO 3 :)
Orgulo idi u ***** :D odma sam gladan ahahhhaahah
tiramisu odmasadodma
Popeci.....
cannoli siciliani..ufffff
Jede mi se svasta nesto :)
Gladan sam