Preporuka da odgledate:
https://youtu.be/LdWJV_aEYFc
Jeste malo duzi ali jako, jako zanimljiv i kvalitetan video.
Printable View
Preporuka da odgledate:
https://youtu.be/LdWJV_aEYFc
Jeste malo duzi ali jako, jako zanimljiv i kvalitetan video.
Moze li neko preporuciti gdje se moze jeftinije uzeti Chanel Allure Homme sport? Ili bar platiti iz 2 puta jer je u parfimerijama dosta visoka cijena? HvalaAttachment 171836
Imam ja 100ml nenačet, pa javi koliko bi dao iz jednog puta [emoji41]
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Zdravo. Nov sam u forumu. Nisam upoznat sa istoriom ove Teme. Primijetih ovu temu, jer zanimaju me parfemi, ali nikada nisam imao priliku sa nekim da dijelim mišljenja. Zanimaju me tuđa mišljenja, takođe i da naučim nešto. Nemam nešto previše parfema, ali me je zanimalo da li je neko probao Cedrat Boise, mislio sam da ga kupim ali se i ne razumijem toliko o trajanju note nego sam se samo oslanjao na trenutni miris kada prsne :joy:. Tako da bi mi bilo drago da učestvujem u budućim razgovorima. Hvala unaprijed.
Ova tema nema istoriju. :)
Sve sto te interesuje pisi u poruci.
Ziv bio.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Parfem sto uzeh sa profumina.hr 06.12.2020 sitze mi u postu nedje oko 20.03.2021, rekli su mi da je poslat nakon par dana od narucivanja ali na papirima od poste slovenije datum slanja je 05.3.2021. Posla sam im mejl prije no sto sam narucio i odgovorili su mi da salju za cg, ali mi nijesu odogovorili na zahtjev da mi ne obracunaju pdv.
Evo i ja da se priključim parfemskoj zajednici, uvijek sam se interesovao za parfeme, dosta dizajnerskih probao i koristio, imam neku kolekciju koju u poslednje vrijeme dopunjavam, evo prije par dana sam kupio Amouage-Sunshine, čini mi se kao pun pogodak, imam i par Mancera a Xerjoff-Naxos je u dolasku.
Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Stigose mi neka Al-Rehab parfemska ulja, testirah Choco Musk.
Choco Musk me najvise podsjetio na miris Zott pudinga, nisam ga odavno jeo ali cini mi se da je puding Monte u pitanju. Ili na Ziaja Coccoa Butter sampon. Bas lijep miris, kojem nema kraja. Mozda malo vise naginje na zensku stranu, ali cokolada i vanila su za svakog ;)
Stigli su mi i Sultan i Silver, pa cu i njih testirati.
Ja cu brzo da ih vadim iz penzije [emoji16]
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Koji parfem za vakcinaciju staviti, što kaže struka? [emoji23]
Ja sam 3 doze
https://www.punmiris.com/parfem/Gucc...Oud-32743.html
[emoji382][emoji16]
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Moze i Afgano, ako se doceka taj momenat, Teronni ako se ne doceka. [emoji23]
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Dobio sam na poklon Mancera Cedrat Boise.
Strašan parfem! Jedino mi se ne sviđa atomizer, ali dobro. :)
Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Testirah Al Rehab Sultan i Al Rehab Silver.
Sultan je fin miris, na pocetku se osjeti neki dosta jak citrus, koji srecom brzo nestane, a poslije je miris fin. Za razliku od ostalih Al Rehaba ovaj ne traje preko 8 sati :D Fin miris, bice fin za ljeto.
Silver kad se otvori ima jos jacu dozu citrusa, previse citrusa. A onda nastupi neka nota skoro pa identicna onoiz Bentley Azure. Koji god sastojak da je (a podsjeca me na puder), nije mi prijao ni malo - dovoljno neprijatan da mi je izazvao glavobolju. Zato ga i poklonih.
Pozdrav, đe povoljno ovđe uzet Davidoff
Cool Water, i Versace Fraische?
Ne taj,nego Zino,a lajk sam mu lupio jer bash ta 2 koje trazi, imam za sebe za ljeto,Boze zdravlja!
Evo gledah na ebay, jel korektna ova cijena, ako nema đe bar slična kod nas cijena?
https://www.ebay.com/itm/Davidoff-Co....m46890.l49286
Bolje pogledaj cosmetics il barcode imaju li kakvu akciju...
Naplatice ti pošta pdv jer je preko 100ml?
Po inostranstvu je uvijek na akciji po 20ak €
Na ebayu sam Cool Water uzeo prosle godine za 17€ + postarina par eura, iz Madjarske. Prodavac diam777, ali trenutno ga nema.
Kao sto je kolega rekao, to je neka realna cijena za njega van CG.
Ako imas nekoga u Beograd, kod MarinaBg je 22e (kupujemprodajem)
Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
Odlichan parfem za malo para,i Versace Fraiche isto,a najjache je shto su najbolji za ovo nashe podneblje,prskanje bez zalbe:)
nažalost nemam nikog u bg, da vidio sam
kod marine na kupujem prodajem džabe vala
uzeo bi nekoliko komada, da sam tamo al jbg,
ovđe su skoro duplo skuplji..
Za ljeto je odlican i Nautica Voyage. Nema.ga kod nas, ali ima na ebay, slicne cijene kao i Cool Water. Traje bas dosta (na mojoj kozi de osjeti i nakon 24h) samo sto je mirniji, ije glasan i ne ostavlja trag kao i Cool Water.
Ima li negde da se pomirise ovaj parfem
juicy couture majestic woods
Evo se snađoh preko rođaka iz bg-a,
kako da mi pošalju to najlakše, preko busa, iskustva?
Naplatice ti nasi krvnici i carinu i PDV pa sve neka je 10ml.
Pozdrav. ;)
Pa mozes kako oces al' vidi sto ti se koliko isplati.
Za jedan toaletnu vodu od tipa 20e ne vjerujem da ima mnogo smisla slat' kondukterima kojima obicno treba dat' makar 10e (a nekad traze i vise).
Obicno je najbolje nac' nekog da donese tako nesto ili skupit' vise stvari pa onda ta "postarina" nije 50% vrijednosti artikla.
P.S. Sto se tice Davidoff-a Cool Water mislim da ga nerijetko ima u Cosmetics-u za nekih 20-ak eura sto je ok cijena. Sad ga trenutno nema a nemam informaciju oce li ga i kad nabavljat'.
Ja sam ga kupio ima godinu ipo i platio tu nedje oko 22-23e ako se ne varam. Jos mi je zapakovan. :) Ne prodajem ga, no ga 'njegujem' ka' vino izgleda...
Jel' isprobavao ko one 'Parfen' na tocenje?
Ima li to ikakve slicnosti sa onima na koji se 'ugledaju' ili je apsolutno gubljenje vremena i para?
Ja vjerujem da ce ti vecina reci isto - da ne gatas sa sastavom hemijskim i slicno, bolje uzeti pravu stvar i znas sto imas nego da se kockas sa ovim vatijantama...
Naravno, sve je licni izbor i utisak ali eto, radje bih uzeo i beku arapsku varijantu nego ove varijante na tocenje...
Uzeo sam zeni od njih Omnia Crystaline klon. Po meni ovo mirise identicno kao i original (koji je 30ml i troduplo vece cijene). Trajnost ista kao i original.
E sad, sto se tice nezeljenih posljedica - unutra se stavlja etanol 96%, kao takav ubija sve zivo i nezivo. Unutra je mala koncentracija parfema tako da najgore sto moze da ti se desi je alergijska reakcija.
A vidi, hemijski sastav bilo cega danas je vise nego upitan. Kad bi poceli pricu o tome sto koristimo od kozmetike i sto stavljamo na sebe svaki dan otvorili bi rupu bez dna.
Ja bas vjerujem (onako, po osjecaju) da su 'sigurniji' ti na tocenje iz EU koji su prosli dermatoloske i ostale testove nego nesto sto su Arapi punili. Da ne pominjem milion fals g0vana koji se prodaju kod nas za 10-20e a ljudi to redovno kupuju jer misle da su naisli na neku 'one-time' akciju i "uboli premiju".
Zahvaljujem. Mozda probam jedan najmanji od 30ml, cisto da vidim slicnost originalu i performanse. Sto se tice otrova, trujemo se na svakom koraku i oguglao sam na to da sebi produzim zivot jer kad bi pokusao da ga produzim ne trujuci se, umro bi preuranjeno od stresa.
Ima li nacina da se kod nas kupi By the fireplace maison margiela?
Da nema ko dirty English da prodaje?
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Kupih vitrinu. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e7701e06f9.jpg
Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Srecno,brate moj,da je josh punija!
Pola stekera mi bode oci... Izvinjavam se na OCD-u. :D