A shto zna neki rus tamo atletichar :D
Printable View
http://www.cdm.me/sport/fudbal/u-tuc...radile-i-skije
http://www.pobjeda.me/2012/06/27/ops...zete-i-amkara/Quote:
"Nije bilo ništa strašno. Bilo je malo koškanja, jurnjave po terenu. Evo, mi smo svi u hotelu i dobro smo" rekao je Vešović.
http://cg-fudbal.com/2012/06/26/tuca...ci-amkar-zeta/Quote:
Nezvanično saznajemo da niko od fudbalera Zete nije povrijeđen, dok je nekoliko fudbalera Amkara i jedan od trenera odvezeno u bolnicu na ušivanje rasjekotina na glavi
http://www.vijesti.me/sport/masovna-...j-clanak-80073Quote:
Kako saznaje CGF nijedan fudbaler Zete i član stručnog štaba nije povrijeđen, dok su par fudbalera Amkara prebačeni u bolnici u Užicama.
:DQuote:
I bilans opšte makljaže je zastrašujući - prema nezvaničnim informacijama, nekoliko fudbalera ruskog tima završilo je tuču sa slomljenim rukama, te povredama glave...
Kako “Vijesti” saznaju iz tabora Zete, gotovo je nevjerovatno kako su u opštem metežu igrači tima iz Golubovaca prošli bez ozbiljnijih povreda.
No, niko od vas ne pominje da je Zeta vodila 3:1 do tog trenutka. Nije Amkar mačji kašalj.
Svuđe isti očevidac iz Kurira. :D
Neimenovani očevidac događaja u izjavi za "Kurir" na živopisan način priča o dešavanjima...
Kako se 40 ljudi bije 15 minuta i ne zna se je li ko u bolnicu završio? Ne kažem da se nisu šibali nego da je preuveličano. I okle ljudima na teren za fudbal skije jebene u sred juna? :D
Mislim, znam da je Zlatibor zimski centar i sve...
Uljez na temi.
Ponavljam, uljez na temi.
Čovječe, to je teren nekog gnjilog hotela na Zlatibor. Teren sličan onima na Jaz, a i ođe u svlačionice možeš nać mrežu za ribanje, bove i slične fudbalske rekvizite.
Gde živiš ti dečko?
mislim da nema nista od toga, najprije da je bilo koskanja i nesto sl.
kurir kao po obicaju lupao a ovi nasi kao po obicaju plasirali neprovjerene informacije.
pa evo sada sa drogbom, sto moze da ucini jedan list i laganje da citav svijet prenese da je potpisao za barsu a onno nidje veze. tako da mi ni malo relevantno nije sto su ovi nasi to potvrdili.
Biće su im se ruke same od sebe slomile.
“Sinoć oko 19.55 časova, na Zlatiboru, opština Čajetina, prilikom odigravanja neprijavljene, prijateljske-trening fudbalske utakmice između FK „Zete“ iz Podgorice, Republika Crna Gora i FK „Amkar“ iz Perma, Ruska Federacija, došlo je do narušavanja javnog reda od strane 12 osoba. Pored igrača u tuču su se umiješali i članovi rukovodstva obje fudbalske ekipe. Prilikom narušavanja javnog reda i mira dva igrača FK „Amkar“ iz Perma su zadobila teške tjelesne povrede u vidu preloma podlaktice na neutvrđen način. Oni su pregledani u Opštoj bolnici u Užicu, gdje je dežurni ljekar konstantovao teške tjelesne povrede, a nakon ukazane pomoći su pušteni”, navodi se u saopštenju policijske uprave u Užicu.
Bravo zecani, neka ste izribali te ruse ogavne :)
A kako se Rusu odma ime kazuje jer je na Rajoa udarijo aa-
Tuški Put.
Pa ti te bove tamo na primorje, ovamo kod Vera sve profi. Fuckin' Karioke for the win.
A za ove polomljene podlaktice mi daj izvor, bez ćerkice. Ne bi da vjerujem da su momci Rada Vešovića, moga komšije, sjebali nekakvoga Rusa mrtvog. Mada me u principu zabolje ćošak, samo što su mi skije i 15 minuta tuče preuveličavanje.
Ni da se bije 30 Ivana Strugara, velikih magova kung - fua.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...37717501_n.jpg hahahahaha ! :D
Žilina pita za Adrovića
Ubitačni špic Budućnosti Admir Adrović je odbio Kruz Azul, ali nova ponuda je stigla ulicu Vaka Đurovića - kako nezvanično saznajemo, slovački prvoligaš Žilina, interesuje se za usluge prvog strijelca crnogorskog prvenstva!
Koja je novčana ponuda u pitanju još ne znamo, ali poziv prvaka Slovačke je sigurno interesantniji za Adrovića od ponude koju su nedavno poslali Meksikanci. Bilo kako bilo - interesovanje postoji...
Pored Žiline, postoji još nekoliko klubova koji u svom tefteru imaju učinak produktivnog napadača Budućnosti - kako smo čuli par njemačkih drugoligaša namjeravaju u narednih par dana da se jave plavom klubu oko Adrovića, koji je u nedavno završenom prvenstvu Crne Gore postigaogola - sve pogotke postigao je iz igre.
Odlazak Adrovića neće biti jedini u ulici Vaka Đurovića - lijevi bek Risto Radunović se
dogovorio sa belgijskim Beršotom (Dnevne novine su prve pisale o interesovanju Belgijanaca), čeka se samo promocija, Dragan Bošković (interesuje se Kruz Azul), Srđan Radonjić (još nije produžio ugovor) se takođe nalaze na izlaznim vratima kluba...
http://dnovine.me/
(jučerašnje izdanje)
Čudan je taj Adrović. Prije pola godine odbio Korejce, sad Meksikance. Mislim da se malo precjenjuje (malo više). E sad, interesuje me vaše mišljenje. Đe biste na njegovom mjestu prešli da možete birati? U Žilinu ili u neku ekipu njemačke druge lige. Uzmite u obzir da nije u pitanju ekstra igrač i da nije premlad (24 godine).
po meni je bolje u njemacku 2 ako je neki klub koji bi imao ambicije da se bori za ulazak u prvu ligu. a to da nije mlad ne bi rekao , nije bas ni prestar. koliko vidim vecinom je razmisljanja ako igrac predje 22 godine a ne ode u neki veliki klub da je prestario, a mozemo vidjeti da u dosta reprezentacija neki igraci sa 27 do 30 godina prvi put debituju u nacionalne timove a to govorim o velikim reprezentacijama.
U tom tripu ultra mega giga igracha su on i Boskovic trenutno pa trckaraju na treninge zaleci se na neke nepostojece povrede, vec su ih provalili izgleda, Mugiju ako dune tacno ga nece zapinjat ni u Evropu ni u Buducnost, ne razumijem cemu to uzdizanje sebe zato sto si najbolji stijelac u amatersku prvu ligu CG...
Prije svega on je kreten sto je odbio ponudu iz J.Koreje, makar mu para ne bi falilo jer on neke znacajnije uspjehe u karijeri nece postizat niti se domoc nekog top tima cak i ovih osrednjih vrlo teshko, Meksiko ajde tu i tamo sto znam ne pratim ih toliko da bi znao puno o Kruz Azulu i ostalim im klubovima. Njemacka druga liga bi za njega vjerovatno bila dobro rjesenje sa opcijom ako se pokaze da moze preci u nekog slabijeg/osrednjeg Bundesligasa, ali bude li nastavi sa ovim ponasanjem i tripovanjem, sve mi se cini da ce dobit godinu dana nazadovanja kao Stefan Mugosa zbog Miomira.
Izgreda da su i Lakiju rekli da nadje novi klub, da ne racunaju na njega. Ne mogu da shvatim da se jedan Janjo dovodi da bi zamjenio Lakija. No eto, njihova posla. Pripreme pocinju u ponedjeljak, 12 omladinaca u ekipi.
Svi su potpisali ugovore. Laki nije htio da produzhi ugovor... A i realno je Janjo bolji golman od Lakija.
jeste, ali nijesu mu isplatili dugove, i realno ponudili mu mizeriju. Meni je Laki bolji i mladji golman. Janjo nije trenirao pola godine, danas nije mogao da uradi 10 trbusnjaka na testove...
Što se tiče Adrovića, po meni je njegova odluka dobra. Potpuno je drugačije kad igraš u Evropu, pa makar i u tu drugu njemačku ligu, nego po Aziji i Južnoj Americi. Da ne pričam o Žilini, klubovi iz centralne Evrope su praktično postale ono što su nama dugo bili jedino Zvezda i Partizan, odskočne daske za bolje klubove.
E sad, veliki problem s Adrovićem je što on teško može bit standardan u Žilinu, a ne ciljat veći transfer.
Naravno da se ne moze poredit Cvajta sa Zilinom niti bilo sto slicnog omjera. Samo kako rece kolega iznad on ni tamo ne bi mogao da igra a ne dalje. Bojim se da ne bi mogao dalje od Zvezde i Partizana igrati. Nesto slicno kao sto se Giga Vukovic nije mogao izboriti u Hajduku.
http://cg-fudbal.com/2012/06/29/eksk...gu-buducnosti/
Zaboga kojeg li neznanca dovode i kome prave posao ?
Aj dobro Ajndhoven i Telstar, ali ARC zaboga.
Nebih se slozio s tobom ni malo iz razloga ko god je posao evo u evropu od takvih igraca nije dobro prosao a ti ces slozit samnom,da su to i Petar Grbic koji je u izraelu,Drasko Bozovic u isti klub u izrael sad nema klub(oboica nisu igrali ni tamo),evo Ermin Seratlic i Marko Cetkovic traze klub jer ovaj Poljak ne racuna na njih,ima ih jos dosta koji su posli po evropi pa se nisu nesto bas proslavili,dok vidis jednog Bogdana Milica koji igra u Juznu Koreju u ligu koja ni malo nije losa,a iskreno da ti kazem fulira se para....Tako da je doslo tesko vrijeme ako Adrovic bira klubove,a znamo da prije buducnosti nije igrao godinu dana a prije toga igrao je po iraku dje je za platu dobijao pusku i 30 metaka da prezivi mjesec...Sto rece obelix ako se zamjeri cika miomiru (a mislim da nije daleko od toga) da ce ipak ostat godinu dana da trčkara oko terena kao sto je i petar vukcevic....